ДПА 2020 4 клас Збірники завдань, відповіді: українська мова та читання, математика

Знайдено: 1 - 12 серед 16 товарів

Державна підсумкова атестація 4 клас (ДПА 2019 4 клас)

      Державна підсумкова атестація в 4 класі – це підсумкові контрольні роботи, які пишуть в кінці навчального року усі учні 4 класів початкової школи. Вона проводиться з двох навчальних предметів: математики, української мови.

      У загальноосвітніх навчальних закладах державній підсумковій атестації підлягають результати навчальної діяльності учнів четвертих класів з української мови, літературного читання та математики. Атестація з кожного предмету проводиться письмово у формі підсумкових контрольних робіт. На проведення контрольної роботи відводиться 1 академічна година (один урок): 5 хв. – на пояснення змісту роботи та інструкції щодо її виконання і 35 хв. – на її виконання. Тексти підсумкової контрольної роботи вчитель записує до початку уроку на дошці або заздалегідь друкує на окремих аркушах і перед уроком роздає кожному учневі. Зміст завдань для підсумкових контрольних робіт формується відповідно до державних вимог щодо рівня загальноосвітньої підготовки учня, визначених чинними навчальними програмами для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання для підсумкових контрольних робіт розробляються методичним об'єднанням учителів (кафедрою) початкових класів загальноосвітнього навчального закладу (вчителем початкових класів у школах з малою наповнюваністю учнів).

       У 2019 році для підготовки та проведення ДПА у 4 класі збірники та відповіді підготували такі видавництва як:

  -«Освіта» (місто Київ): ДПА 4 клас з математики, автор Оляницька Л.; ДПА 4 клас з української мови, автор Вашуленко М., Дубовик С.;  та відповіді до них

  -«Генеза» (місто Київ): ДПА 4 клас з математики, автор Пархоменко Н.Є.; ДПА 4 клас з української мови, автор Пономарьова К. І.; та відповіді до них

  -«Підручники і посібники» (місто Тернопіль): ДПА 4 клас з математики, автор П Корчевська О. ; ДПА 4 клас з української мови, автор Сапун Г.; та відповіді до них

       В цьому році посібники до державної підсумкової атестації в 4 класі надрукували і інші видавництва: «Навчальна книга – Богдан» (місто Тернопіль), видавництво «Ранок» (місто Харків). Усі посібники отримали гриф «Схвалено Міністерством освіти й науки України».

       Купити гуртом збірники завдань та відповіді для ДПА у 4 класі – вигідно в інтернет-магазині EdBooks.com.ua.

     Шановні вчителі, батьки та учні, наш книжковий інтернет-магазин «EdBooks.com.ua» пропонує Вам широкий асортимент посібників для підготовки до ДПА у 4 класі. Уважно розгляньте представлені книги, нічого не пропустіть! Кожен товар має свою фотографію, опис та зміст, а також можна переглянути фрагмент книги, яка Вас зацікавила. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу. Пам'ятайте, що купити збірники ДПА 2019 4 клас гуртом на клас чи паралель краще, адже тоді Ви отримаєте гарну знижку.

      Час спливає дуже швидко. Тож не варто його гаяти даремно – замовляйте книги для підготовки до ДПА 2019 4 клас в інтернет-магазині «EdBooks.com.ua». Лише наполеглива праця дає право розраховувати на бажані результати! Замовлення слід робити своєчасно, щоб отримати літературу і встигнути добре підготуватися.

     Гарних Вам покупок, а Вашим випускникам – відмінних успіхів у здачі ДПА у 4 класі!

Популярні книги в категорії:

  ДПА 2018 4 клас МАТЕМАТИКА. Збірник підсумкових контрольних робіт. Авт: Оляницька Л.В. Вид-во: Освіта.

  ДПА 2018 4 клас УКРАЇНСЬКА МОВА. Збірник підсумкових контрольних робіт. Авт: Вашуленко О. Вид-во: Освіта.

  ДПА 2018 4 клас ЛІТЕРАТУРНЕ ЧИТАННЯ. Збірник підсумкових контрольних робіт. Авт: Савченко О. Я. Вид-во: Освіта.

  Відповіді до ДПА 2018 4 клас (Математика. Українська мова. Літературне читання.). Авт: Оляницька Л. Савченко О. Вашуленко М. Вид-во: Освіта.