ДПА 2020 4 клас (Вашуленко М.) Української мови та читання. Підсумкові контрольні роботи. Освіта. купити

Артикул: ka-18512
38 грн
35 грн
Характеристики
Видавництво
«Освіта»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
80
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Вашуленко О.
 • Збірник інтегрованих підсумкових контрольних робіт з української мови та літературного читання . 4 клас / М. С. Вашуленко , О. В. Вашуленко, С. Г. Дубовик. - К. : Видавничий дім «Освіта", 2019. - 80 с.
  ISBN 978-966-983-045-6.
  Навчальний посібник розроблений відповідно до чинних програм з української мови та літературного читання для 4 класу закладів загальної середньої освіти.
  Підсумкові контрольні роботи є Інтегрованими І містять завдання на перевірку результатів навчання з української мови і літературного читання .
  Для учнів початкової школи , вчителів та батьків.

  (Схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України лист Інституту модернізації 3місту освіти від 27.02.2019 № 22.1/12-Г-65)

  Зміст завдань для підсумкових контрольних робіт з української мови розроблено відповідно до державних вимог щодо навчальних досягнень учня/учениці, визначених чинними навчальними програмами для 1-4 класів з української мови та літературного читання .
  Підсумкові контрольні роботи призначені для підготовки і проведення державної підсумкової атестації з української мови в 4 класі закладів загальної середньої освіти . Вони є інтегрованими і містять завдання на перевірку результатів навчання з української мови і літературного читання .
  Завдання на перевірку сформованості навички читання , розуміння прочитаного , уміння працювати з текстом ; перевірку орфографічних і пунктуаційних умінь , навичок застосування знань про мову і мовлення , мовних умінь ; побудову зв'язного висловлювання складено на основі єдиного художнього або науково-художнього
  тексту.
  Інтегровані підсумкові контрольні роботи з української мови роз роблено у двох видах (1J - No 1-4, ~ - № 5-8) по два рівноцінних варіанти , у кожному з яких пропонується по дев'ять завдань .
  1J. Контрольні роботи № 1-4 містять: текст для читання; виділену в ньому частину для списування з пропущеними орфограмами ; три завдання до тексту відкритого типу для перевірки розуміння його змісту і вміння працювати з текстом; три завдання відкритого типу для перевірки мовних знань; творче завдання до тексту на побудову зв'язного висловлювання з 3-4 речень.
  ~- Контрольні роботи № 5-8 відрізняються тим , що для перевірки розуміння змісту тексту й уміння працювати з ним та перевірки навичок застосування знань про мову і мовлення, мовних умінь, розроблено
  тестові завдання закритого типу (на вибір однієї відповіді з трьох пропонованих) , відкритого типу (з короткою відповіддю і на встановлення послідовності або відповідності для перевірки мовних знань). 

 • КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 1

  Варіант І . .. . 6

  Варіант ІІ . . . . 10

  КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 2

  Варіант І . . . . . . . . . 14

  Варіант ІІ . .. 18

  КОНТРОЛЬНА РОБОТА №  З

  Варіант І .. . . . 22

  Варіант ІІ . . . 26

  КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 4

  Варіант І . . . . . . 30

  Варіант ІІ . . . . . . 34

  КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 5

  Варі ант І . . . . .. . 38

  Варіант ІІ . . . . . . 42

  КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 6

  Варіант І . . . 46

  Варіант ІІ . . . . . . . 50

  КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 7

  Варіант І . . . . . 54

  Варіант ІІ . . .. . 58

  КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 8

  Варіант І. . . . . . 62

  Варіант ІІ . . . . . . . 66

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід