Математика 1 клас НУШ

У даній категорії товарів ми зібрали усі підручники та посібники для першого класу з предмета "Математика" які рекомендовані Міністерством освіти і науки України на 2023-2024 навчальний рік за програмою "Нової Української Школи" (НУШ).

 • Заїка А., Тарнавська С. Математика. Навчальний посібник для 1 класу (у 3-х частинах). Видавництво «Підручники і посібники».
 • Козак М., Корчевська О. Математика. Навчальний посібник для 1 класу (у 3-х частинах). Видавництво «Підручники і посібники».
 • Скворцова С., Онопрієнко О. Математика. Навчальний посібник для 1 класу (у 3-х частинах). Видавництво «Ранок».
 • Гісь О., Філяк І. Математика. Навчальний посібник для 1 класу (у 3-х частинах). Видавництво «Ранок».
 • Будна Н., Беденко М. Математика. Навчальний посібник для 1 класу (у 3-х частинах). Видавництво «Навчальна книга – Богдан».
 • Логачевська С., Ларіна О. Математика. 1 клас НУШ. Навчальний посібник для 1 класу (у 3-х частинах). Видавництво «Літера».
 • Лишенко Г., Лишенко К., Соколовська А. Математика. Навчальний посібник для 1 класу (у 3-х частинах). Видавництво «Ґенеза».
 • Бевз В., Васильєва Д. Математика. Навчальний посібник для 1 класу(у 3-х частинах). Видавництво «Освіта».
 • Воронцова Т., Пономаренко В., Лаврентьєва І. Математика. Навчальний посібник для 1 класу (у 3-х частинах). Видавництво «Алатон».
 • Істер О. Математика. Навчальний посібник для 1 класу (у 3-х частинах). Видавництво «Ґенеза».
 • Листопад Н. Математика. Навчальний посібник для 1 класу (у 3-х частинах). Видавництво «Оріон».
 • Прошкуратова Т., Пархоменко А. Математика. Навчальний посібник для 1 класу (у 3-х частинах). Видавництво «Грамота».
 • Богданович М., Назаренко А. Математика. Навчальний посібник для 1 класу (у 3-х частинах). Видавництво «Основа».

Усі перелічені посібники є навчальними матеріалами для дітей першого класу з математики. Кожен з посібників складається з трьох частин, які охоплюють різні аспекти вивчення мови. Усі ці посібники складаються з різних вправ та завдань, які допомагають дітям вивчати числа та дії, розв'язувати приклади та задачі, вивчати геометричні фігури. 

Розглянемо декілька навчальних посібників з предмету «Математика», які на думку вчителів є найкращими для навчання учнів 1-го класу:

Навчальний посібник Козак М., Корчевська О. Математика. Навчальний посібник для 1 класу складається з трьох частин і виданий видавництвом «Підручники і посібники». Кожна частина посібника містить інформацію про математичні теми, які вивчаються в першому класі, такі як числа, додавання, віднімання, вимірювання, форми та геометрія. У кожній частині посібника є вправи для розвитку математичних навичок та тестові завдання для перевірки з розуміння матеріалу. Посібник містить візуальні допоміжні засоби, такі як малюнки та схеми, які допомагають учням краще зрозуміти математичний матеріал. 

Книга "Листопад Н. Математика. Навчальний посібник для 1 класу. Частина 1-3. НУШ. Оріон" є навчальним посібником для дітей, які вивчають математику у першому класі. Автором є Наталія Листопад, а видавництвом - Оріон. Книга складається з трьох частин і охоплює всі основні теми, які потрібні учням для успішного вивчення математики. Вона містить численні ілюстрації та графічні зображення, які допомагають дітям зрозуміти матеріал. Кожна розділ містить відповідні питання для перевірки розуміння матеріалу, а також завдання для тренування різних навичок.

Навчальний посібник "Математика. Навчальний посібник для 1 класу" від С. Скворцова та О. Онопрієнко є 3-х частинним підручником для початкової школи. Книга оптимізована для дітей віком 6-7 років та для дітей розуміють основні математичні поняття. У кожній із трьох частин книги є відповідні теми з математики, такі як числа, форми, просторові відношення, вимірювання, геометрія та інше. Кожна тема має різні уроки, які включають у себе вправи для навчання різних математичних навичок. Посібник містить числові кнопки та діаграми, які допомагають дітям візуалізувати математичні поняття. Також у посібнику є кольорові малюнки, які допомагають зробити вивчення математики більш захоплюючим та цікавим. Навчальний посібник також містить вправи та завдання для самостійної роботи, які допомагають дітям закріпити навички, отримані під час уроків. 

Інтернет-магазин https://edbooks.com.ua/ пропонує зручний сервіс доставки книг «Новою поштою» або «Укрпоштою» по всій території України.