Про команію

     Інтернет-магазин "EdBooks.com.ua" є спеціалізованим онлайн-магазином навчальної та методичної літератури. Тому у нас присутні всі книги, які найчастіше використовуються під час навчального процесу – підручники, посібники з позакласного читання, робочі зошити, зошит для контрольних робіт, збірники для ДПА та відповіді, комплексні видання до ЗНО, довідники, хрестоматії, збірники тестових завдань, комплекти навчальних таблиць, плакати для оформлення кабінетів та інші актуальні на сьогоднішній день книги для якісного навчання.

     Пошук книг на нашому сайті дуже зручний, ви можете шукати їх за категоріями (по предметах), або скориставшись стрічкою «пошук по каталогу». Вибравши необхідні товари, Ви можете перейти безпосередньо до оформлення замовлення, де Вам будуть запропоновані різні варіанти оплати і доставки Вашого замовлення. Якщо у Вас виникли запитання, завжди можна проконсультуватися з менеджером, зателефонувавши за одним з номерів вказаних на сайті і ми допоможемо Вам.

     Ще хотілося б звернути Вашу увагу на те, що ми працюємо безпосередньо з видавництвами, тому Ви можете бути впевнені в оригінальності та якості товару запропонованого в нашому інтернет-магазині.

     Що краще, купувати книги в інтернеті чи скористатися старим способом і зробити похід по магазинах Вашого міста? По-перше, жоден магазин не зможе похвалитися такою різноманітністю асортименту книг, як спеціалізований інтернет-магазин, по-друге, завжди є можливість замовити необхідну книгу практично в будь-який час доби і забрати її по дорозі з роботи (школи) на відділенні перевізника через кілька днів, не витрачаючи часу на похід по книжкових магазинах. Крім того, ми пропонуємо доставку невеликих партій книг - Ви можете замовити і отримати навіть одну необхідну Вам книгу, а при замовленні книг на суму від 1000 грн. ми оплатимо доставку книг до найближчого до Вас відділення Укрпошти або Нової Пошти. 

    Отже, тепер ви з легкістю можете замовити потрібну вам книгу онлайн, не виходячи з дому. При замовлені Вами товару, відправка здійснюється на наступний  день зручним для Вас способом. 

    Вдалих Вам покупок та якісного навчання!