Зошити на літні канікули - купити книги: літній зошит, математичний зошит, вправи на кожен день, читаємо на канікулах

Зошити та посібники для літніх канікул

       Ось і настала чарівна літня пора. На тебе чекає незабутня мандрівка стежками веселих розваг. Залишився позаду відповідальний час, коли потрібно було зосередитися на навчанні, жити у швидкому темпі шкільного життя, спілкуватися з друзями, займатися в спортивних секціях, відвідувати гуртки, поринати в захопливий світ книг, осягати ази науки. І ти із цим упорався. Тепер настали літні канікули. Отож відпочивай! Подорожі, прогулянки, розваги біля водойми, тепле і привітне сонечко, незамінні для твого здоров’я та розвитку. Проте учень завжди учень, навіть під час літніх канікул. Нагадуватимуть тобі про це зошити для літніх канікул — продовження мандрівки в країну знань. Читаючи тексти, виконуючи цікаві завдання, розглядаючи барвисті малюнки, ти глибше пізнаватимеш світ, закріплюватимеш набуті знання, збагачуватимеш мовлення новими словами, поетичними висловами, загадками, прислів'ями, приказками. Розв'язуючи задачі, приклади, ти розвиватимеш логічне мислення, кмітливість. Ці зошити допоможуть тобі поглибити знання з усіх предметів та підготуватися до навчання у наступному класі.

      Зошитів та посібників для навчання та дитячого розвитку на літніх канікулах видано багато, але в інтернет-магазині «EdBooks.com.ua» підібрані найкращі з них. Зазвичай, усі зошити та посібники розділені по класах та об’єднані всі предмети в одну книгу.

«Літні вправи на кожний день», 1, 2, 3, 4 класи, автор – Єфімова І. В., видавництво «Ранок» місто Харків.

«Літній зошит», 1, 2, 3, 4 класи, автор – Сапун Г., видавництво «Підручники і посібники», місто Тернопіль.

«Веселе літо», 1, 2, 3, 4 класи, автор – Вознюк Л. В., видавництво «Підручники і посібники», місто Тернопіль.

     Також є якісні літні зошити тільки з предмету «математика» для літніх канікул, розділені по класах. Вони допоможуть ґрунтовно закріпити вивчений матеріал у попередньому класі, виявити прогалини у знаннях та підготуватися до наступного класу.

«Математика. Літній зошит», 1, 2, 3, 4 класи, автор – С. Цибульська, видавництво «Підручники і посібники», місто Тернопіль.

      Варті уваги посібники та хрестоматії з читання на літніх канікулах. Вони містять твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книги сприятимуть вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, любові до рідного слова.

«Літня читанка», 1, 2, 3, 4 класи, автор – Г. Сапун, видавництво «Підручники і посібники», місто Тернопіль.

«Читаємо на канікулах. Хрестоматія», 2, 3, 4 класи, автор – Володарська М. О., видавництво «Ранок» місто Харків.

    Шановні батьки, вчителі, наш книжковий інтернет-магазин «EdBooks.com.ua» пропонує Вам широкий асортимент зошитів та посібників для літніх канікул. В категорії «Зошити для літніх канікул»  уважно розгляньте виставлені книги, нічого не пропустіть! Кожний товар має свою фотографію, опис та зміст, а також можна переглянути фрагмент книги. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу у Вашій ситуації. До нас звертаються з усіх куточків України. Ми відправляємо книги в Луцьк, Рівне, Черкаси, Київ, Хмельницький, Херсон, Полтаву, Кременчук, Житомир та інші міста.

Приємних тобі канікул, гарного настрою та змістовного відпочинку!

Нехай літо буде для тебе незабутнім та промайне під гаслом: «Граємось, навчаємось, працюємо, не нудьгуємо»!