Українська мова. Буквар 1 клас НУШ

У даній категорії товарів ми зібрали усі підручники та посібники для першого класу з предмета "Українська мова. Буквар" які рекомендовані Міністерством освіти і науки України на 2023-2024 навчальний рік за програмою "Нової Української Школи" (НУШ).

 • Кравцова Н., Придаток О. «Буквар. Українська мова». Навчальний посібник для 1 класу (у 4-х частинах). Видавництво «Підручники і посібники».
 • Большакова І., Пристінська М. «Українська мова. Буквар». Навчальний посібник для 1 класу (у 4-х частинах). Видавництво «Ранок».
 • Цепова I. Українська мова. Буквар. Навчальний посібник для 1 класу (у 6-и частинах). Видавництво «Ранок».
 • Чумарна М. Українська мова. Буквар. Навчальний посібник для 1 класу (у 5-и частинах). Видавництво «Навчальна книга – Богдан».
 • Іщенко О., Логачевська С. Українська мова. Буквар. Навчальний посібник для 1 класу (у 6-и частинах). Видавництво «Літера».
 • Пономарьова К. Українська мова. Буквар. Навчальний посібник для 1 класу (у 6-и частинах). Видавництво «Оріон».
 • Остапенко Г., Мовчун Л. Українська мова. Буквар. Навчальний посібник для 1 класу (у 6-и частинах). Видавництво «Світич».
 • Вашуленко М., Вашуленко О., Прищепа О. Українська мова. Буквар. Навчальний посібник для 1 класу (у 6-и частинах). Видавництво «Освіта».
 • Наумчук В, Наумчук М. Українська мова. Буквар. НУШ Навчальний посібник для 1 класу (у 6-и частинах). Видавництво «Астон».
 • Чабайовська М., Омельченко Н., Кожушко С. Українська мова. Буквар. НУШ Навчальний посібник для 1 класу (у 6-и частинах). Видавництво «Астон».
 • Тарнавська С. Українська мова. Буквар. Навчальний посібник для 1 класу (у 6-и частинах). Видавництво «Ґенеза».
 • Богданець-Білоскаленко Н., Шумейко Ю., Клименко Л. Українська мова. Буквар. Навчальний посібник для 1 класу (у 6-и частинах). Видавництво «Грамота».

Усі перелічені посібники є навчальними матеріалами для дітей першого класу з української мови (буквар). Кожен з посібників складається з кількох частин, які охоплюють різні аспекти вивчення мови. Усі ці посібники складаються з різних вправ та завдань, які допомагають дітям вивчати букви та слова, читати та писати. 

Розглянемо декілька навчальних посібників з предмету «Українська мова. Буквар», які на думку вчителів є найкращими для навчання учнів 1-го класу:

"Буквар. Українська мова" авторів Кравцової Н. та Придатка О. (видавництво «Підручники і посібники») - це навчальний посібник для 1 класу, який складається з 4-х частин. У посібнику діти вивчають українську абетку, навчаються читати та писати перші слова і речення, вчаться правильно вимовляти звуки української мови. Посібник має яскраві відео, цікаві вправи та завдання, які сприяють розвитку мовлення та мислення дітей.

"Українська мова. Буквар" авторів Вашуленко М., Вашуленко О., Прищепа О.  (видавництво «Освіта») - це навчальний посібник для 1 класу, який складається з 6-х частини. У посібнику діти вивчають українську абетку, навчаються читати та писати перші слова і речення, вчаться правильно вимовляти звуки української мови. Посібник містить яскраві висвітлення, цікаві вправи та завдання, які допомагають розвитку мовлення та мислення дітей. Також посібник містить тематичні тексти з елементами знайомства зі світом, що сприяє розвитку кругозору та уваги дітей.

"Українська мова. Буквар" авторки Пономарьової К. (видавництво «Оріон») - це навчальний посібник для 1 класу, який складається з 6-х частини. У посібнику діти вивчають українську абетку, навчаються читати та писати перші слова і речення, вчаться правильно вимовляти. які допомагають розвивати мовлення та мислення дітей. Також посібник містить тематичні тексти з елементами знайомства зі світом, що сприяє розвитку кругозору та уваги дітей.

Інтернет-магазин https://edbooks.com.ua/ пропонує зручний сервіс доставки книг «Новою поштою» або «Укрпоштою» по всій території України.