Посібник 1 клас математика Скворцова С. Частини 1 2 3. НУШ.

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Посібник "Математика. Навчальний посібник для 1 класу. Частина 1-3" авторів Скворцової С. та Онопрієнка О. є навчальним посібником для учнів першого класу, які навчаються в рамках Нової української школи (НУШ). Цей посібник виданий видавництвом "Ранок".

Автори розробили цей посібник згідно з вимогами нової програми НУШ та з метою забезпечення дітей комплексним та доступним навчальним матеріалом з математики. Посібник складається з трьох частин, кожна з яких містить тематичні розділи з математики, розроблені на принципі поступового зростання складності.

У кожному розділі містяться різноманітні вправи та завдання, які допоможуть учням краще засвоїти матеріал. В завданнях передбачені різноманітні математичні операції, геометричні вправи, завдання на розвиток логіки та мовлення. Учні отримають можливість розвивати свої навички рахування, а також здібності до аналізу та розв'язання математичних задач. Крім того, у посібнику є ілюстрації та схеми, які допоможуть учням краще зрозуміти математичний матеріал.