ДПА 2020 з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ. Орієнтовні контрольні роботи 4 клас. Сапун Г. Підручники і посібники. купити

Артикул: dp-18508
32 грн
Характеристики
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
50
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Сапун Г.
 • Схвалено для використання у загальноосвітніх н.авчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України

  (Лист ІМЗО від 14.12.2018 № 22.1/12-Г-1066)


  Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з української мови і літературного читання для 1-4 класів (для шкіл з українською мовою навчання), листа ман України від 27.03.2018 р. № 1/9-185 « Щодо проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти ». Він містить 24 варіанти інтегрованих контрольних робіт з української мови і літературного читання .
  Для вчителів початкових класів, учнів 4 класу.

  Посібник містить 24 варіанти інтегрованих контрольних робіт з української мови і літературного читання за 4 клас. Зміст контрольних робіт відповідає вимогам чинної програми для 1-4 класів (для шкіл з українською мовою навчання), листа МОН України від 27.03.2018 р. № 1/9-185 <<Щодо проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти».

  ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ УЧНЯ/УЧЕНИЦІ
  1. Контрольна робота містить завдання з літературного читання й української мови
  2. Відшукай у тексті виділену частину. Прочитай її. Олівцем устав пропущені букви чи апостроф, у дужках закресли зайві літери.
  3. За таймером чи сигналом учителя починай мовчки читати текст. Старайся читати швидко, не шепотіти. Запам'ятовуй зміст. Через З хвилини постав вертикальну риску після слова, на якому зупинив(-ла )ся, і дочитай до кінця.
  4. На відведених рядках запиши виділений уривок тексту (без дужок, вставляючи пропущені букви).
  5. У завданнях на вибір однієї правильної відповіді став позначку у віконечку». 
  6. У завданнях, де потрібно встановити послідовність подій, уписуй потрібні числа в клітинки.
  У завданнях на встановлення відповідності ліву і праву частини з'єднуй стрілочками.
  7. Перевір усю роботу.

  Кожна робота складається з художнього тексту для читання обсягом 300-330 слів і завдань до нього. Відповідно до орієнтовних вимог щодо проведення ДПА в посібнику подано два види інтегрова; них контрольних робіт. У роботах, складених за першим підходом, подано три завдання відкритого типу на розуміння змісту тексту і вміння працювати з ним, три завдання за змістом тексту для перевірки мовних знань і вмінь та творче завдання (складання есе із 3-4 речень). У роботах, складених за другим підходом, подано тестові завдання закритого типу (з вибором однієї відповіді із 3-х запропонованих) і відкритого типу з короткою відповіддю, на встановлення відповідності чи послідовності, творче завдання (написання есе із 3-4 речень).

  Оцінювання контрольної роботи за 12-бальною системою здійснюється так: читання мовчки- 1 бал (якщо учень прочитав текст повнісТJО за 3 хвилини без тихого промовляння слів), списування- 3 бали (за кожну допущену помилку знімається 1 бал), завдання на розуміння тексту і вміння працювати з ним, на перевірку мовних знань і вмінь - по 1 балу за кожне, творче завдання - 2 бали, по одному балу за зміст і грамотність (враховуються помилки лише на вивчені правила).

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід