Посібник 1 клас математика Гісь О. Частини 1 2 3. НУШ.

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Навчальний посібник "Математика" для 1 класу, складається з трьох частин і створений авторами Гісь О. та Філяк І. Видавництво Ранок. Посібники розроблені відповідно до нової української шкільної програми НУШ.

Кожна частина посібника складається з декількох розділів, в яких представлені теоретичні матеріали та практичні завдання з математики, що розраховані на учнів 1 класу. До кожного завдання наведені відповіді для перевірки правильності виконання.

Посібники включають в себе різноманітні завдання з математики, що допоможуть учням засвоїти основні математичні поняття, а також навчитися розв'язувати математичні задачі. Крім того, посібники містять ігри та розваги, що зроблять процес навчання цікавішим та захопливішим для дітей.

У посібниках автори використали доступну та зрозумілу мову, що сприятиме легкому засвоєнню матеріалу дітьми 1 класу. Крім того, посібники містять багато ілюстрацій та схем, що сприятимуть кращому зоровому сприйняттю матеріалу.

Узагальнюючи, комплект посібників для 1 класу "Математика" авторів Гісь О. та Філяк І. є високоякісним та комплексним навчальним матеріалом з математики, що допоможе учням успішно засвоїти основні математичні поняття та навички.