Жаркова І., Мечник Л., Роговська Л. 1 клас

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Курс "Я досліджую світ" є одним з ключових курсів Нової української школи (НУШ) для учнів 1-го класу. Цей курс допомагає учням зрозуміти світ, досліджуючи його за допомогою різних методів і інструментів.

У курсі "Я досліджую світ" є підручник та робочий зошит, які розроблені авторами Жаркова І., Мечник Л., Роговська Л.

Підручник містить вісім тем, які пов'язані з дослідженням різних аспектів навколишнього світу. Кожна тема починається з вступу, де учні знайомляться з головною ідеєю теми, та закінчується резюме, де учні можуть підбити підсумки навчання. Підручник містить багато ілюстрацій та зображень, що допомагає учням зрозуміти тему, а також завдання на закріплення знань.

Робочий зошит містить завдання на закріплення знань, що набуваються під час навчання з підручником. Робочий зошит також містить додаткові завдання на розвиток критичного мислення та практичних навичок, які допомагають учням досліджувати світ навколо себе.

Обидва матеріали мають чітку структуру і зручні для використання вчителем та учнем. Крім того, вони відповідають вимогам Нової української школи щодо розвитку критичного мислення, творчості та практичних навичок учнів.