ДПА 4 клас 2020 (Бевз В.) МАТЕМАТИКА. Підсумкові контрольні роботи. Освіта. купити

Артикул: dp-18513
37 грн
35 грн
Характеристики
Видавництво
«Освіта»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
48
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Бевз В., Васильєва Д.

 • Навчальний посібник містить орієнтовні контрольні роботи, призначені для проведення підсумкової атестації учнів 4 класу з математики. Їх зміст відповідає вимогам чинної програми з математики для 4 класу закладів загальної середньої освіти. 

  У посібнику подано контрольні роботи двох типів, кожна з яких представлена у двох варіантах.

  Для учнів початкової школи, батьків та вчителів.

  (Схвалено для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України лист Інституту модернізації 3місту освіти від 05.04.2019 № 22.1/12-Г-177)

  ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!
  Зміст завдань для підсумкових контрольних робіт з математики розроблено відповідно до державних вимог щодо навчальних досягнень учня /учениці, визначених чинними навчальними програмами для 1-4 класів з математики.
  У збірнику подано 10 контрольних робіт у двох рівноцінних варіантах.
  Система завдань підсумкових контрольних робіт з математики охоплює усі змістові лінії програми без дублювання перевірки одного і того ж уміння в різних завданнях (не враховуючи обчислень) та містять завдання, що включають навчальний матеріал з математики для 1-4 класів, компетентнісно-орієнтовані завдання різних видів і рівнів складності, виконуючи які учні не тільки матимуть змогу добре підготуватися до державної підсумкової атестації, а й удосконалять уміння використовувати набуті знання на практиці, зокрема у життєвих ситуаціях.
  Відповідно до вимог проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у закладах загальної середньої освіти пропонується 5 тестових контрольних робіт  і 5 комбінованих.

  На проведення контрольної роботи відводиться 1 академічна година (один урок) : 5 хв - на пояснення змісту роботи та інструкції щодо її виконання і 35 хв - на її виконання .
  ОЦІНЮВАННЯ
  Правильне виконання усіх завдань забезпечує найвищий бал - 12.
  Знижувати бал учню І учениці за оформлення письмової роботи не рекомендуються .
  У разі якщо неправильно виконано одну дію задачі , її розв'язання оцінюється 2 балами , якщо неправильно виконано дві дії - 1 балом.
  Якщо завдання( * ) виконано частково , воно оцінюється 1 балом .

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід