Заїка А., Тарнавська С. 1 клас

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Комплект посібників з математики для 1 класу авторів Заїка А., Тарнавська С.  розроблений відповідно до чинної програми НУШ для початкової школи. У посібниках зосередженося на тому, щоб допомогти дітям засвоїти базові математичні знання та навички, такі як числові операції, розв’язування задач, робота з геометричними фігурами, вимірювання, та інші.

Згідно з відгуками, даний комплект посібників є цікавим та зрозумілим для учнів, містить багато прикладів, завдань та ігор, які допомагають засвоїти матеріал та збільшити мотивацію до навчання математики. Крім того, там містяться також завдання різної складності, що дозволяє кожному учневі працювати на рівні, який йому властивий.

Отже, загалом комплект посібників з математики для 1 класу НУШ авторів Заїка А., Тарнавська С. є саме таким, що може допомогти учням засвоїти математичні знання та навички, а також збільшити їх мотивацію до навчання математики.

Також хочу додати, що посібники Заїка А., Тарнавська С. містять ілюстрації та схеми, що сприяє зрозумілому представленню математичних понять та задач для дітей. Крім того, вони містить також додаткові завдання та вправи для самостійної роботи учнів поза класом.

Важливо також зазначити, що комплект посібників з математики для 1 класу Нової Української Школи авторів Заїка А., Тарнавська С. є одним з небагатьох, які можуть бути використані у навчальному процесі, тому вибір посібників залежить від конкретних вимог і потреб учнів та педагогічних можливостей.