Посібник 1 клас математика Лишенко Г. Частини 1 2 3. НУШ.

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Навчальний посібник "Математика" для 1 класу, авторами якого є Лишенко Г., Лишенко К. та Соколовська А., видається видавництвом "Генеза" в рамках Нової української школи. Комплект складається з трьох частин, кожна з яких містить як теоретичні, так і практичні завдання для закріплення знань.

У першій частині посібника звернено увагу на ознайомлення з числами, їх письмовим і словесним записом, навчання знаходити суми і різниці чисел, здійснювати переставні додавання та віднімання, вивчення рівностей і нерівностей, відношень "більше", "менше" та "дорівнює".

У другій частині діти знайомляться з геометричними фігурами, вчаться їх називати та визначати їх розміри, виконувати конструкції за допомогою лінійки та циркуля.

У третій частині навчання продовжується з розширенням кругозору дитини, зокрема вивчаються міри величин: довжина, маса, об'єм, час та інші. Крім того, діти отримують навички складання прикладів на додавання та віднімання, знаходження значення невідомої, а також навчаються працювати з грошима.

Посібник "Математика" від "Генези" є інтерактивним та цікавим для дітей, адже містить багато ігор, ребусів та головоломок, що допомагає закріплювати знання та розвивати логічне мислення.