Посібник 1 клас математика Воронцова Т. Частини 1 2 3. НУШ.

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Комплект посібників для 1 класу "Математика" від авторів Воронцової Т., Пономаренко В. та Лаврентьєвої І. є навчальним посібником, який охоплює навчальну програму Нової української школи. Цей комплект складається з трьох частин.

У посібнику "Математика. Навчальний посібник. Частина 1" діти вивчають основи математики. Вони знайомляться з числами та знаками дій, вчаться розв'язувати приклади на додавання та віднімання, порівнювати числа, знаходити невідомі доданки. Також діти вивчають формули для обчислення периметра та площі прямокутника, роблять перші кроки у геометрії.

У другій частині посібника "Математика. Навчальний посібник. Частина 2" діти продовжують вивчати основи математики. Вони знайомляться з діями множення та ділення, навчаються розв'язувати приклади на множення та ділення, вивчають поняття дробу та знаків порівняння. Також діти вивчають геометричні фігури та вправляються у вимірюванні довжини.

У третій частині посібника "Математика. Навчальний посібник. Частина 3" діти вивчають складніші теми з математики. Вони навчаються розв'язувати приклади на множення та ділення, вивчають поняття годинникової стрілки та часу, знайомляться зі звичайними дробами та вправляються у вимірюванні маси та об'єму.

Кожен посібник містить багато цікавих завдань, які допомагають дітям краще засвоювати матеріал.