Посібник 1 клас математика Козак М. Частини 1 2 3. НУШ.

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Посібники "Математика. Навчальні посібники для 1 класу. Частина 1-3" авторів Козака М. та Корчевської О. є зручним та доступним навчальним посібником для учнів першого класу, які навчаються в рамках Нової української школи (НУШ). Видані відомим українським видавництвом "Підручники і посібники".

Ці посібники розроблені відповідно до вимог нової програми НУШ та містять чітко структуровані матеріали, які допоможуть дітям розуміти математичні концепції та основні математичні операції. Вони містять логічно організовані матеріали та яскраві ілюстрації, які допоможуть дітям засвоїти матеріал більш ефективно.

Кожна частина посібника складається з різних тематичних розділів, які засновані на принципі поступового зростання складності. Кожен розділ містить різноманітні вправи та завдання, що допоможуть учням краще засвоїти матеріал. В завданнях передбачені різноманітні математичні операції, геометричні вправи, завдання на розвиток логіки та творчості, а також контрольні завдання на кінець кожної частини.

Посібники "Математика. Навчальні посібники для 1 класу. Частина 1-3" авторів Козака М. та Корчевської О. виготовлені у зручному форматі та забезпечені якісним дизайном. Вони допоможуть вчителям та батькам забезпечити дітям якісне навчання з математики та засвоїти матеріал більш ефективно.