Посібник 1 клас математика Заїка А. Частини 1 2 3. НУШ.

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Посібники "Математика. Навчальні посібники для 1 класу. Частина 1-3" авторів Заїки А. та Тарнавської С. - це навчальні матеріали, створені для учнів першого класу в рамках Нової української школи (НУШ). Видані відомим українським видавництвом "Підручники і посібники".

Ці посібники розроблені з урахуванням вимог нової програми НУШ, яка спрямована на формування у дітей ключових компетентностей та розвиток критичного мислення. Посібники містять чітко структуровані матеріали, які допоможуть дітям розуміти математичні концепції та основні математичні операції.

У посібниках "Математика. Навчальні посібники для 1 класу. Частина 1-3" автори запропонували послідовні та доступні пояснення математичних термінів та понять, які обов'язково знатимуть учні першого класу. Кожна частина посібника складається з тематичних розділів, де поєднані різні види завдань та вправ: розв'язування задач, геометричні вправи, арифметичні завдання, логічні та дидактичні ігри тощо. Кожен розділ закінчується контрольним завданням, яке допоможе перевірити рівень засвоєння матеріалу учнями.

Посібники "Математика. Навчальні посібники для 1 класу. Частина 1-3" авторів Заїки А. та Тарнавської С. містять багато ілюстрацій та забезпечені яскравим дизайном, що сприяє залученню уваги та підвищенню інтересу до вивчення математики.