



Козак М., Корчевська О. Математика 1 клас. Частина 1-3. КОМПЛЕКТ. Посібник 2023. НУШ. Підручники і посібники.
«Схвалено для використання в освітньому процесі».
Протокол № 1 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 20 січня 2022 року.
-
Посібник забезпечує поєднання математичних знань і вмінь з набутим життєвим досвідом першокласників, що сприятиме успішному розв’язанню ними різноманітних практичних завдань, які потребують застосування математики.
Даний комплект містить 3 частини авторів Козак М., Корчевська О. Математика. Навчальний посібник для 1 класу. НУШ 2023 ріку для учнів 1 класу з Математики. Дані посібники виходять у видавництві "Підручники і посібники" у місті Тернопіль. Посібники є дуже якісними і тому допомагають учням грунтовно вчитися.
Комплект складається з трьох книг:
- Козак М., Корчевська О. Математика. Навчальний посібник для 1 класу. Частина 1. НУШ. Підручники і посібники.
- Козак М., Корчевська О. Математика. Навчальний посібник для 1 класу. Частина 2. НУШ. Підручники і посібники.
- Козак М., Корчевська О. Математика. Навчальний посібник для 1 класу. Частина 3. НУШ. Підручники і посібники.
Детальний опис книг та зображення Ви можете переглянути перейшовши за посиланням вище.
Купити комплект посібників з математики для 1 класу авторів Козак М., Корчевська О. на 2023/2024 навчальний рік - завжди вигідно.
Відомо, що для опанування певним матеріалом недостатньо працювати над ним лише на одному-двох уроках. До нього слід повертатися на багатьох наступних уроках, паралельно із вивченням наступних тем. Для цього ми розмістили завдання в посібнику так, що вони утворюють систему, а не просту сукупність. Вправи однієї теми спочатку трапляються частіше, а потім – рідше, поки матеріал не буде опанований усіма учнями. Дібрана нами система вправ містить перехід від репродуктивного відтворення до застосування знань у змінених умовах. Кожна порція нового теоретичного матеріалу обов’язково має подальше застосування.
Крім того, ми скористалися багаторічними напрацюваннями вчителів і методистів щодо послідовності подання різних тем та доцільності часових проміжків між їх введенням. Наприклад, дію віднімання вводимо тоді, коли діти осмислили дію додавання, а не одночасно з нею тощо.
Вчителі, які працювали впродовж попередніх років за нашим підручником, схвально відгукуються про результати роботи з ним та зацікавлення учнів математикою.