Козак М., Корчевська О. Математика 1 клас. Частина 3. Посібник 2023. НУШ. Підручники і посібники.

Артикул: ko-19949
80 грн
72 грн

«Схвалено для використання в освітньому процесі».

Протокол № 1 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 20 січня 2022 року.

Характеристики
Видавництво
«Підручники і посібники»
Формат
210x290мм (А4)
Кількість сторінок
80
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Корчевська О., Козак М.
 • Навчальний посібник створено відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко
  Схвалено для використання в освітньому процесі (протокол від 20 січня 2023 року № 1 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти; протокол від 23 грудня 2022 року № 2 засідання експертної комісії з проведення антидискримінаційної експертизи; номер у Каталозі надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам № 2.0017-2023)

  Посібник забезпечує поєднання математичних знань і вмінь з набутим життєвим досвідом першокласників, що сприятиме успішному розв’язанню ними різноманітних практичних завдань, які потребують застосування математики.

  Відомо, що для опанування певним матеріалом недостатньо працювати над ним лише на одному-двох уроках. До нього слід повертатися на багатьох наступних уроках, паралельно із вивченням наступних тем. Для цього ми розмістили завдання в посібнику так, що вони утворюють систему, а не просту сукупність. Вправи однієї теми спочатку трапляються частіше, а потім – рідше, поки матеріал не буде опанований усіма учнями. Дібрана нами система вправ містить перехід від репродуктивного відтворення до застосування знань у змінених умовах. Кожна порція нового теоретичного матеріалу обов’язково має подальше застосування.

  Крім того, ми скористалися багаторічними напрацюваннями вчителів і методистів щодо послідовності подання різних тем та доцільності часових проміжків між їх введенням. Наприклад, дію віднімання вводимо тоді, коли діти осмислили дію додавання, а не одночасно з нею тощо.

  Вчителі, які працювали впродовж попередніх років за нашим підручником, схвально відгукуються про результати роботи з ним та зацікавлення учнів математикою.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід