Заїка А., Тарнавська С. Математика 1 клас. Частина 1-3. КОМПЛЕКТ. Посібник 2023. НУШ. Підручники і посібники.

Артикул: za-19944
300 грн
270 грн

«Схвалено для використання в освітньому процесі».

Протокол № 1 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 20 січня 2022 року.

Характеристики
Видавництво
«Підручники і посібники»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
240
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
А. Заїка, С. Тарнавська
 • Пропонований посібник, з одного боку, є повноцінним новим виданням, сформованим з урахуванням інноваційних, сучасних методичних підходів, а з другого боку, увібрав у себе найкращі, перевірені практикою елементи й знахідки.

  Він забезпечує реалізацію очікуваних результатів навчання здобувачів освіти обох типових освітніх програм (ТОП, розробленою під керівництвом О.Я.Савченко і ТОП, розробленої під керівництвом Р.Б.Шияна) та в цілому побудований за концепцією Нової української школи. У ньому дотримана логіка й послідовність введення нових понять, їх засвоєння. Кожне наступне є продовженням попереднього, його розвитком і доповненням.

  Змістове наповнення схвалено експертною комісією, посібник отримав відповідний гриф. Із-за виправданих причин, а саме блек-аутів, робота з ілюстрованим рядом ще продовжується. І до моменту друку в усіх трьох частинах посібника будуть оновлені, доопрацьовані нові малюнки.

  Хто працював за підручниками Антоніни Заїки, Світлани Тарнавської, знають, що автори завжди допомагають вчителям у навчально-методичній роботі. Звертайтеся до видавництва. На всі питання ви отримаєте відповіді.

  Порядкові номери завдань на кожній сторінці (до вивчення чисел) позначено кольоровими кружечками, за якими проводять лічбу. Для розрізнення вправ на обчислення використано піктограми рослин, тварин, інших предметів. За цими малюнками можна проводити пізнавальні бесіди.

  Посібник містить цікаву, пізнавальну інформацію за змістом навчального матеріалу, вправи для творчої роботи, завдання логічного характеру, які виконують усі учні та учениці, але час на їх опрацювання для кожного учня/учениці може бути різним.

  На сторінках навчального посібника запропоновано вправи та завдання для навчальної та ігрової діяльності дітей; вправи на конструювання, моделювання, створення сюжетних і рольових ситуацій для пояснення, розкриття суті математичного факту, процесу, дії, операції, властивостей об’єктів. Посібник містить завдання для усної і письмової робіт.

  Для пояснення десяткового складу двоцифрового числа, розкриття змісту додавання і віднімання двоцифрових чисел кількість десятків та одиниць зображено певними рисунками: десяток позначено як пучок паличок, смужкою з десятьма предметами, рівносторонній трикутник з 10 кружечками (синім кольором). Наявність десяти предметів (кружечків) в останньому варіанті візуально очевидна. Число одиниць позначено окремими кружечками, зазвичай червоного кольору. Кожну арифметичну дію варто ілюструвати роздатковим навчальним матеріалом.

  Відповідно до мети уроку, інтелектуальних можливостей і потреб дітей до вправ можна добирати розширену систему завдань і запитань: «Що зображено?», «Скільки?», «Які предмети за розміром; за кольором; призначенням?», «Як розміщені?», «Порівняй за кількістю, за іншими властивостями», «Збільш (зменш) на кілька одиниць», «Де більше (менше)?», «На скільки більше (менше)?», «Зміни числа (збільш, зменш)», «Знайди значення утворених виразів». Перелік запитань можна продовжити.

  Прописані в підручнику алгоритми виконання дій допускають їх розширення і спрощення, видозмінення.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід