Логачевська С., Ларіна О. Математика 1 клас. Частина 1-3. КОМПЛЕКТ. Посібник 2023. НУШ. Літера.

Видавництво: «Літера»
Артикул: lo-20006
360 грн
288 грн

«Схвалено для використання в освітньому процесі».

Протокол № 1 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 20 січня 2022 року.

Характеристики
Видавництво
«Літера»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
288
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Логачевська С., Ларіна О.
 • "Математика. Навчальний посібник" для 1 класу Нової української школи є результатом спільної роботи Світлани Логачевської та Оксани Ларіної. Посібник містить теоретичний матеріал, багато прикладів та вправ, завдання на розвиток логіки та розв'язування проблем.
  Книга допоможе учням засвоїти основи математики та розвинути математичне мислення. У посібнику зосереджено на тих темах, які є найважливішими для першокласників, а саме: числа та числові послідовності, геометричні фігури та їх властивості, вимірювання, математичні завдання.
  Особлива увага приділена розвитку логічного мислення, здатності до аналізу та узагальнення. Завдяки вправам на розвиток цих навичок діти зможуть вивчати математику не тільки як збір різних правил та формул, але й як дисципліну, яка допомагає розвивати в них креативність та здатність до аналізу.
  Книга використовує яскраві та наочні ілюстрації, що допоможуть дітям краще зрозуміти матеріал та зроблять процес навчання більш цікавим. Вона також відповідає вимогам Нової української школи, що означає, що учні отримують сучасний та якісний матеріал, який допоможе їм підготуватися до подальшого навчання.

  Даний комплект містить 3 частини авторів Світлани Логачевської та Оксани Ларіної. Математика. Навчальний посібник для 1 класу. НУШ 2023 ріку для учнів 1 класу з Математики. Дані посібники виходять у видавництві "Літера" місто Київ. Посібники є дуже якісними і тому допомагають учням грунтовно вчитися.

  Комплект складається з трьох книг:

  Детальний опис книг та зображення Ви можете переглянути перейшовши за посиланням вище.

  Купити комплект посібників з математики для 1 класу авторів Світлани Логачевської та Оксани Ларіної на 2023/2024 навчальний рік - завжди вигідно.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід