Логачевська С., Ларіна О. Математика 1 клас. Частина 2. Посібник 2023. НУШ. Літера.

Видавництво: «Літера»
Артикул: lo-20007
120 грн
96 грн

«Схвалено для використання в освітньому процесі».

Протокол № 1 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 20 січня 2022 року.

Характеристики
Видавництво
«Літера»
Формат
210x290мм (А4)
Кількість сторінок
96
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Логачевська С.П. та ін.
  • "Математика. Навчальний посібник" для 1 класу Нової української школи є результатом спільної роботи Світлани Логачевської та Оксани Ларіної. Посібник містить теоретичний матеріал, багато прикладів та вправ, завдання на розвиток логіки та розв'язування проблем.
    Книга допоможе учням засвоїти основи математики та розвинути математичне мислення. У посібнику зосереджено на тих темах, які є найважливішими для першокласників, а саме: числа та числові послідовності, геометричні фігури та їх властивості, вимірювання, математичні завдання.
    Особлива увага приділена розвитку логічного мислення, здатності до аналізу та узагальнення. Завдяки вправам на розвиток цих навичок діти зможуть вивчати математику не тільки як збір різних правил та формул, але й як дисципліну, яка допомагає розвивати в них креативність та здатність до аналізу.
    Книга використовує яскраві та наочні ілюстрації, що допоможуть дітям краще зрозуміти матеріал та зроблять процес навчання більш цікавим. Вона також відповідає вимогам Нової української школи, що означає, що учні отримують сучасний та якісний матеріал, який допоможе їм підготуватися до подальшого навчання.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід