Гісь О., Філяк І. Математика 1 клас. Частина 1-3. КОМПЛЕКТ. Посібник 2023. НУШ. Ранок.

Видавництво: «Ранок»
Артикул: gi-19955
333 грн

«Схвалено для використання в освітньому процесі».

Протокол № 1 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 20 січня 2022 року.

Характеристики
Видавництво
«Ранок»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
300
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Гісь О., Філяк І.
  • Комплект посібників Математика. НУШ для 1 класу, авторами якого є О. Гісь та І. Філяк, є одним з ключових курсів Нової української школи. Цей комплект розроблений видавництвом "Ранок".

    Комплект посібників складається з 10 тем, що покривають основні концепції математики для учнів 1 класу. Кожна тема починається зі вступу, який містить ключові поняття та завдання, які учні будуть вивчати протягом теми. Далі учні зустрічаються з різними завданнями, які розвивають їхні математичні навички та вміння.

    Навчальний посібник "Математика. НУШ" включає багато графічних ілюстрацій та зображень, що допомагають учням краще розуміти математичні концепції. Крім того, підручник містить різноманітні завдання на розвиток критичного мислення та творчості.

    Навчальні посібники "Математика. НУШ" також містить наочні приклади та практичні завдання, які допомагають учням зрозуміти, як математика застосовується у реальному житті.

    Загалом, комплект посібників  "Математика. НУШ" є досить цікавим та зрозумілим матеріалом для учнів 1 класу, який допомагає розвивати їхні математичні навички та вміння, а також стимулює їхню творчість та критичне мислення.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід