Будна Н., Беденко М. Математика 1 клас. Частина 1-3. КОМПЛЕКТ. Посібник 2023. НУШ. Навчальна книга - Богдан.

Артикул: bu-19981
300 грн
280 грн

«Схвалено для використання в освітньому процесі».

Протокол № 1 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 20 січня 2022 року.

Характеристики
Видавництво
«Навчальна книга Богдан»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
288
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Будна Н., Беденко М.
 • Комплект посібників "Математика. Посібник для 1 класу" авторів Будна Н. та Беденко М. складається з трьох частин і є навчальним комплектом посібників для молодших школярів, який допомагає усвідомлювати основні математичні концепції та навички.

  Даний комплект містить 3 частини авторів Будна Н., Беденко М. Математика. Навчальний посібник для 1 класу. НУШ 2023 ріку для учнів 1 класу з Математики. Дані посібники виходять у видавництві "Навчальна книга Богдан" у місті Тернопіль. Посібники є дуже якісними і тому допомагають учням грунтовно вчитися.

  Комплект складається з трьох книг:

   Детальний опис книг та зображення Ви можете переглянути перейшовши за посиланням вище.

  Купити комплект посібників з математики для 1 класу авторів Будна Н., Беденко М. на 2023/2024 навчальний рік - завжди вигідно.

  Комплект містить 10 розділів, кожен з яких присвячений окремій темі, такі як числа, геометрія, міра тощо. Кожен розділ містить різні підрозділи, які допомагають закріплювати знання. В посібниках також є вправи та завдання для самостійної роботи, що допомагають усвідомлювати та закріплювати матеріал.

  Особлива увага приділена візуальному матеріалу: посібники містять багато ілюстрацій та схем, що допомагають краще зрозуміти математичні поняття. Також у посібниках є кольорові розвивальні картки, які можна вирізати та використовувати як дидактичний матеріал.

  Автори підручника Будна Н. та Беденко М. використовують доступну та легку для розуміння мову, що дозволяє дітям більш ефективно вчитися математики. Комплект посібників "Математика. Посібник для 1 класу" є корисним ресурсом для учнів та вчителів, які працюють з молодшими школярами.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід