Будна Н., Беденко М. Математика 1 клас. Частина 2. Посібник 2023. НУШ. Навчальна книга - Богдан.

Артикул: bu-19982
100 грн
95 грн

«Схвалено для використання в освітньому процесі».

Протокол № 1 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 20 січня 2022 року.

Характеристики
Видавництво
«Навчальна книга Богдан»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
96
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Будна Н., Беденко М.
  • Комплект посібників "Математика. Посібник для 1 класу" авторів Будна Н. та Беденко М. складається з трьох частин і є навчальним комплектом посібників для молодших школярів, який допомагає усвідомлювати основні математичні концепції та навички.

    Комплект містить 10 розділів, кожен з яких присвячений окремій темі, такі як числа, геометрія, міра тощо. Кожен розділ містить різні підрозділи, які допомагають закріплювати знання. В посібниках також є вправи та завдання для самостійної роботи, що допомагають усвідомлювати та закріплювати матеріал.

    Особлива увага приділена візуальному матеріалу: посібники містять багато ілюстрацій та схем, що допомагають краще зрозуміти математичні поняття. Також у посібниках є кольорові розвивальні картки, які можна вирізати та використовувати як дидактичний матеріал.

    Автори підручника Будна Н. та Беденко М. використовують доступну та легку для розуміння мову, що дозволяє дітям більш ефективно вчитися математики. Комплект посібників "Математика. Посібник для 1 класу" є корисним ресурсом для учнів та вчителів, які працюють з молодшими школярами.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід