Цепова I. Буквар 1 клас. Частина 6. Посібник 2023. НУШ. Ранок.

Видавництво: «Ранок»
Артикул: zn-19967
100 грн

«Схвалено для використання в освітньому процесі».

Протокол № 2 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 2 лютого 2023 року.

Характеристики
Видавництво
«Ранок»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
112
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Цепова I.
 • Комплект з 6 навчальних посібників "Українська мова. Буквар " авторів Воскресенська Н. О. та Цепова І. В. призначений для дітей 6-7 років, які вперше починають вивчати українську мову у 1 класі.

  У цьому комплекті навчальних посібників представлено поетапне вивчення букв, звуків та складів української мови, а також навчання читання та письма. Підручники включають в себе різноманітні вправи, які допоможуть дитині засвоїти матеріал.

  Крім того, комплект навчальних посібників "Українська мова. Буквар " містить ілюстрації та тексти, які зацікавлять дитину та допоможуть їй розвивати розуміння того, що вона читає.

  Основна мета - навчити дітей не тільки читати та писати, але й зацікавити їх українською мовою, розширити їхні знання та вміння, а також допомогти їм розвивати мовленнєві навички.

  Матеріал посібників забезпечить формування у першокласників ключових, предметних і міжпредметних компетентностей, які позначаються через уміння вчитися, критично мислити, здатність логічно міркувати, готовність розв’язувати проблеми із застосовуванням досвіду навчальної діяльності.
  Для учнів 1 класу закладів загальної середньої освіти, учителів, методистів і батьків.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід