Маленький художник 2 клас. Альбом-посібник з мистецтва НУШ (до підруч. Масол Л.) : Демчак С., Чернявська Т. Підручники і посібники.

Артикул: pip-41324
100 грн
80 грн

«Схвалено для використання в освітньому процесі МОН України».

Характеристики
Видавництво
«Підручники і посібники»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
64
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Демчак С., Чернявська Т.
 • В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 2 класі, розроблені відповідно до підручника Л. Масол та ін. «Мистецтво. 2 клас» й спрямовані на розвиток універсальних художньо-творчих якостей і сенсорних здібностей учнів.

  Для учнів 2 класу, учителів початкових класів, учителів образотворчого мистецтва, батьків.

  Альбом-посібник "Маленький художник" для 2 класу є частиною серії посібників Нової української школи (НУШ) та призначений для допомоги вчителю мистецтва в проведенні уроків з дітьми.

  Альбом складається з 64 сторінок, обкладинка м'яка, кольорова. У ньому зібрані цікаві завдання з малювання, графіки та інших видів мистецтва, які спрямовані на розвиток творчих та художніх здібностей учнів. Для зручності завдання поділені на теми, такі як "Кольори", "Форми", "Лінії", "Композиція" та інші.

  У кожному завданні вказано необхідний матеріал (фарби, олівці, фломастери тощо) та розміри аркуша, на якому можна виконати завдання. Для кожного завдання є також короткий пояснювальний текст, який допоможе учню краще зрозуміти, як його виконувати.

  Альбом-посібник "Маленький художник" є прекрасним доповненням до підручника з мистецтва та стане в нагоді вчителям та батькам, які бажають розвивати творчі здібності своїх дітей.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід