Літні канікули з Математикою. Зошит для учня з 2-го у 3-й клас. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Артикул: zo-20117
95 грн
76 грн
Характеристики
Видавництво
«Підручники і посібники»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
64
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Сапун Г., Вознюк Л.
 • Зошит "Літні канікули з математики" - це навчальний зошит для учнів, які закінчили 2-й та перейшли у 3-й клас. Він допоможе з користю провести літні канікули. Посібник створений за принципом «У будні - працюємо, у вихідні - відпочиваємо». Відповідність концепції НУШ, інтегрований підхід до вивчення математики, орієнтація на застосування набутих умінь - усе це вигідно вирізняє зошит серед схожих видань.

  Щоденне виконання завдань однієї сторінки зошита забезпечить якісну підготовку до навчання в третьому класі. Дитина відчуватиме впевненість у власних можливостях, що неодмінно позитивно вплине на навчальну мотивацію та сприятиме досягненню вагомих результатів.

  Зошит містить завдання різного рівня складності, які охоплюють основні теми математики. 

  • Обчислюємо вирази
  • Розв’язуємо задачі
  • Розвиваємо кмітливість
  • Тренуємо пам'ять та увагу
  • Застосовуємо набуті знання

  Також у зошиті є корисні таблиці та схеми, які допомагають учням усвідомлювати навчальний матеріал та розвивати свої навички. Цей зошит можна використовувати як для самостійної роботи, так і для роботи з вчителем або батьками, що дозволяє більш ефективно засвоювати матеріал.

  Усі завдання зошиту "Літні канікули з математики" розроблені з урахуванням особливостей учнів, що дозволяє їм з легкістю засвоювати навчальний матеріал та розвивати свої математичні навички.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід