Іщенко О., Логачевська С. Буквар 1 клас. Частина 1-6. КОМПЛЕКТ. Посібник 2023. НУШ. Літера.

Видавництво: «Літера»
Артикул: is-20000
720 грн
576 грн

«Схвалено для використання в освітньому процесі».

Протокол № 1 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 20 січня 2023 року.

Характеристики
Видавництво
«Літера»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
602
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Іщенко О., Логачевська С.
 • Українська мова. Буквар. 1 клас. Навчальний посібник у 6-ти частинах це комплект для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів, який був розроблений Оленою Іщенко та Світланою Логачевською видавництвом "Літера" опубліковано у рамках Нової української школи.

  Цей навчальний посібник у 6-ти частинах призначений для вивчення української мови у першому класі. Вона містить багато ілюстрацій, яскравих малюнків та завдань, які допоможуть дітям зрозуміти та запам'ятати новий матеріал.

  У книзі представлені такі розділи: буква та звук, написання букви, слова з буквою, складання слів із звуків, поділ слів на склади та інші.

  Кожен розділ містить набір вправ, які допоможуть дітям вивчити нові букви та звуки, вчитися правильно писати слова та складати речення. У посібнику також є окремі сторінки з казками та загадками, які допоможуть дітям розвивати свої знання.

  Даний комплект містить 6 частин авторів Оленою Іщенко та Світланою Логачевською Буквар. Українська мова. Навчальний посібник. Частина 1-6. НУШ. 2023 ріку для учнів 1 класу з Української мови. Дані посібники виходять у видавництві "Літера" у місті Київ. Посібники є дуже якісними і тому допомагають учням грунтовно вчитися.

  Комплект складається з шести книг:

   Детальний опис книг та зображення Ви можете переглянути перейшовши за посиланням вище.

  Купити комплект посібників з української мови для 1 класу авторів Оленою Іщенко та Світланою Логачевською на 2023/2024 навчальний рік - завжди вигідно.

  Крім того, у навчальному посібнику "Українська мова. Буквар" також є розділи, присвячені розвитку мовленнєвих навичок, таких як розуміння прочитаного, усне мовлення та мовний аналіз. Діти отримають можливість вчитися формулювати власні думки, виражати їх усно та письмово, розвивати свою мовленнєву культуру.

  Посібник містить багато ілюстрацій та завдань, які допоможуть дітям не тільки засвоїти новий матеріал, але й зроблять процес навчання цікавішим та зрозумілішим.

  Крім того, "Українська мова. Буквар" розроблений відповідно до вимог Нової української школи, що означає, що він містить сучасні підходи до навчання та відповідає найвищим стандартам якості навчальної літератури.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід