Іщенко О., Кліщ О. Я досліджую світ. НУШ. Підручник для 1 класу. Частина 1. Літера.

Артикул: is-20009
100 грн

Характеристики
Видавництво
«Літера»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
80
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Іщенко О., Кліщ О.
  • Книга "Я досліджую світ" є підручником для учнів першого класу в рамках нової української школи (НУШ). Автори книги - Іщенко Олена та Кліщ Ольга - розробили її з урахуванням сучасних вимог до навчальної літератури для молодших школярів.

    Книга містить вісім тематичних розділів, які допоможуть дітям пізнавати світ навколо себе. Теми включають в себе такі теми, як "Я і моє тіло", "Моя родина", "Тварини", "Рослини", "Пори року", "Транспорт", "Моє місто", "Мій край".

    Кожен розділ містить велику кількість яскравих ілюстрацій, цікаві завдання та вправи, які допоможуть дітям легко та з цікавістю засвоїти новий матеріал. Підручник містить інтерактивні вправи та завдання, які розвивають критичне мислення та допомагають дітям стати самостійними та активними учасниками навчального процесу.

    Крім того, книга "Я досліджую світ" містить корисні поради для батьків та вчителів щодо організації навчального процесу, а також зразки робіт, які можуть бути використані як зразок для дитячих творчих завдань.

    Узагальнюючи, книга "Я досліджую світ" є цікавим та корисним підручником для молодших школярів, який допоможе їм засвоїти нові знання про світ навколо себе, розвивати критичне мислення та стати активними учасниками навчального процесу.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід