Губарєва С., Доценко І., Євчук О. Англійська мова НУШ. Підручник для 1 класу. Ранок.

Артикул: gu-19972
100 грн

Характеристики
Видавництво
«Ранок»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
112
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Губарєва С., Доценко І., Євчук О.
  • Підручник "Англійська мова НУШ. Підручник для 1 класу" авторів Губарєва С., Доценко І., Євчук О. є навчальним посібником для початкової школи, що викладає англійську мову згідно з новою українською шкільною програмою. Видавництво, яке опублікувало підручник - Ранок.

    Головна мета цього підручника - навчити дітей основам англійської мови, а саме - читати, розуміти та говорити англійською мовою. Підручник складається з 12 уроків, які охоплюють вправи на розвиток мовленнєвої та аудіювальної компетенцій учнів.

    Кожен урок має свою структуру та спрямований на підвищення рівня знань та навичок учнів. Уроки починаються зі слів вітання та культурних аспектів, які введуть дітей в навчальну атмосферу. На кожному уроці діти знайомляться з новими словами, фразами та граматичними правилами.

    Підручник містить яскраві ілюстрації та фотографії, що допомагають учням краще зрозуміти тему уроку. Також у підручнику є завдання, які допоможуть дітям закріпити отримані знання та навички. Крім того, підручник містить спеціальні розділи для вчителя з рекомендаціями та методичними порадами.

    Узагалі, підручник "Англійська мова НУШ. Підручник для 1 класу" є цікавим та доступним джерелом для вивчення англійської мови для дітей початкової школи.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід