Чумарна М. Буквар 1 клас. Частина 5. Посібник 2023. НУШ. Навчальна книга - Богдан.

Артикул: ch-19979
80 грн
76 грн

«Схвалено для використання в освітньому процесі».

Протокол № 6 засідання експертної комісії з педагогіки та методики початкової освіти від 6 грудня 2022 року.

Характеристики
Видавництво
«Навчальна книга Богдан»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
64
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Чумарна М.
  • Зміст посібників відповідає новому Державному стандарту та Типовій освітній програмі МОН України; реалізує визначені змістові лінії: «Взаємодіємо усно», «Читаємо», «Взаємодіємо письмово», «Досліджуємо медіа», «Досліджуємо мовлення», «Театралізуємо».
    Змістове наповнення та методичний апарат посібників спрямовані на формування функціональної грамотності першокласників, стійкої мотивації до читання завдяки добору простих і зрозумілих текстів, що послідовно розвивають і поглиблюють понятійне коло учнів; розвиток комунікативних умінь, виховання духовно багатої особистості.
    Розвиток творчого мислення та уяви учнів забезпечується засобами мовної гри, театралізації.
    У посібниках представлено багатий фольклорний матеріал (прислів’я, приказки, казки, байки, пісеньки), завдяки якому учні пізнають найголовніші закономірності співжиття людей у соціумі, відповідальність за власні вчинки, за збереження природи; розуміють важливість українського слова, рідної мови в житті людини.
    Комплект посібників містить методично цінний, доцільний ілюстративний матеріал. Посібники вирізняються новизною підходів до виучуваного матеріалу.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід