Чабайовська М. Буквар 1 клас. Частина 1-6. КОМПЛЕКТ. Посібник 2023. НУШ. Астон.

Видавництво: «Астон»
Артикул: zn-19987
333 грн

Характеристики
Видавництво
«Астон»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
602
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2023
Автор
Чабайовська М., Омельченко Н., Кожушко С.
  • Це - навчальний посібник нового покоління, розроблений згідно з вимогами чинного Державного стандарту початкової освіти та Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти авторського  колективу під керівництвом  О. Я. Савченко, може бути адаптований до програми
    Р. Б. Шияна; пропонований навчальний посібник інтегрує функції підручника й робочого зошита; використано європейський досвід побудови посібників такого типу. Схвалено для використання в освітньому процесі. 
    Частини посібника опрацьовуються паралельно: 1-2,
    3-4, 5-6.

    Особливості  інноваційної методики навчання грамоти, розробленої доцентом М.  І.  Чабайовською:

    1. Частини посібника опрацьовуються паралельно: 1-2, 3-4, 5-6; у 1, 3, 5 частинах зроблено акцент на читанні, у 2, 4, 6 – на письмі.
    2. Вивчення мовної теорії (склад, наголос, звуки ­- голосні та приголосні тощо), яка традиційно засвоювалася  на уроках читання (добуквений період навчання грамоти) здійснюється на уроках письма (добуквений період) – саме тоді учні навчатимуться писати елементи букв.
    3. За рахунок вивільнення годин стає можливим за 32 уроки (приблизно протягом 2-х місяців: вересень-жовтень) вивчити з учнями всі букви української абетки, навчитися їх друкувати, а на всіх інших уроках – розвивати навички читання. Це матиме помітний вплив на підвищення техніки читання.  Отже, на уроках читання учні засвоїли всі букви і навчилися їх друкувати (1 частина), а на уроках письма  навчилися писати елементи букв і вивчили мовну теорію (2 частина).
    4. За 3 і 5 частинами – здійснюється формування навичок читання.
    5. За частинами 4 і 6 – проводиться навчання письма букв: малих (4 частина) і великих (4, 6 частини) за інноваційною методикою з використанням генетичного методу, де закладено принцип – від легшого до важчого – букви поділені на групи за подібністю елементів, наприклад: і, ї, и, й, ш.

    Отже, за 3 частиною читаємо слова, речення, тексти з виучуваною малою буквою, але це умовно, бо першокласники вже знають усі літери. Паралельно за 4 частиною вони навчаються писати малі букви за подібністю елементів, тобто, за групами.

    У 5 частині запропоновано роботу над читанням слів, речень, текстів з виучуваною великою буквою, але це знову ж таки умовно, бо молодші школярі вже знають усі літери. Паралельно за 4 і 6 частинами вони навчаються писати великі букви за подібністю елементів, тобто, за групами.

    Це – ефективна методика, яку вже було апробовано в освітньому процесі.

     

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід