Большакова І., Пристінська М. Я досліджую світ. НУШ Підручник для 1 класу. Частина 2. Ранок.

Артикул: bo-19971
100 грн
  • Підручник "Я досліджую світ. НУШ Підручник для 1 класу. Частина 2" авторів Большакової І. та Пристінської М. є навчальним посібником для початкової школи, що викладає навички природознавства, техніки та технологій відповідно до нової української шкільної програми. Видавництво, яке опублікувало підручник - Ранок.

    Підручник складається з 10 розділів, кожен з яких містить цікаві та доступні для учнів матеріали про навколишній світ. Учні дізнаються про різні види тварин та рослин, погоду, властивості та фізичні явища, а також про технології та винаходи людей.

    Кожен розділ має свою структуру та спрямований на розвиток дослідницької компетенції учнів. На кожному уроці діти здійснюють досліди та спостереження, що допомагає їм краще зрозуміти тему уроку. Підручник містить багато ілюстрацій, які наочно демонструють процеси, які досліджуються на уроці.

    Підручник містить розділ для вчителя з рекомендаціями та методичними порадами, які допоможуть учителю провести уроки якомога ефективніше та цікавіше для дітей.

    Узагалі, підручник "Я досліджую світ. НУШ Підручник для 1 класу. Частина 2" є цікавим та зрозумілим джерелом для вивчення природознавства та техніки для дітей початкової школи. Він допоможе дітям розвинути дослідницькі навички та пізнавальний інтерес.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід