Українська мова та література ЗНО 2018 Довідник (Авраменко), Хрестоматія, Комплексна підготовка, Комплексне видання

Знайдено: 1 - 12 серед 42 товари

Купити книгу для якісної підготовки до ЗНО 2018 Українська мова та література: довідник, тести, хрестоматія, комплексне видання, комплексна підготовка, довідник + тести. Автори: Авраменко О., Білецька О., Куриліна О., Дияк О., Витвицька С., Радченко І..

       Вам потрібно купити книги для підготовки до ЗНО 2018 з української мови та літератури? Тоді Ви потрапили у потрібне місце! У нашому книжковому інтернет-магазині EdBooks.com.ua можна купити якісні та оригінальні книги для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

       ЗНО 2018 з української мови та літератури – найважливіше випробування для випускника. І не тільки тому, що сертифікат з цих предметів є обов’язковим для вступу до будь-якого вишу. Досконале знання державної мови – це ознака свідомого громадянина і просто освіченої людини. Щоб отримати високий бал, не варто покладатися на "мозковий штурм" в останні дні перед екзаменом. Це не той випадок, коли за короткий термін можна опанувати те, на що було відведено роки. Мова – не просто  набір термінів та правил, а цілісна система, зв’язки між окремими елементами якої потрібно зрозуміти. Знання граматики, фонетики, орфографії, словотвору, морфології чи синтаксису можна поглибити та систематизувати, придбавши довідник ЗНО 2018 з української мови та літератури. Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 58 завдань різних форм і складається з трьох частин: «Українська мова» (33 завдання), «Українська література» (24 завдання) і «Власне висловлення» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104. На виконання сертифікаційної роботи відведено 180 хвилин. Результат виконання завдань частин 1 і 3 буде зараховуватися як результат державної підсумкової атестації. Видавництва пропонують велику кількість різноманітних книг, які мають на меті: опрацювати усі розділи програми ЗНО з української мови та літератури; згадати, систематизувати і поглибити отримані під час навчання в школі знання; дізнатися про особливості тестування з української мови та літератури; пройти тренінги, які повністю відтворюють процедуру ЗНО. Кожна книга з категорії «ЗНО 2018 Українська мова» , запропонована в інтернет-магазині EdBooks.com.ua – це результат праці багатьох провідних фахівців з даної галузі.

      Переваги використання сучасних довідників ЗНО з української мови

      Попри скарги на те, що за останні 15-20 років програма сучасної школи дуже ускладнилася, підготуватися до іспитів стало набагато простіше. Звичайно, за умови наявності в учня стійкої особистої мотивації. Якщо раніше треба було самотужки шукати відповіді на всі питання, перечитуючи купу підручників, то сучасний школяр має у своєму розпорядженні велику кількість друкованих та електронних довідників та тестів ЗНО з української мови, вартість яких порівняно невисока. При їх укладанні враховано всі вимоги, прописані Українським центром оцінювання якості освіти. Більшість посібників мають такий принцип систематизації матеріалу:

  • теоретичні відомості з усіх розділів шкільної програми з прикладами;
  • різні варіанти тестів з урахуванням досвіду минулих років;
  • матеріали для перевірки правильності виконання завдань.

     В довідниках ЗНО з української мови враховано практичний досвід вчителів, розглянуто найбільш складні та спірні питання, які виникають у процесі складання іспиту, даються корисні поради щодо вибору методів підготовки. Метою виконання тестових завдань є:розпізнавання мовних явищ, їх визначення, групування та класифікація; з’ясування диференційних ознак; аналіз правильності тверджень; виявлення порушень мовних норм і правил тощо. Останні декілька років, великою популярністю для підготовки до ЗНО з української мови та літератури користуються книги видавництва «Грамота» (місто Київ) автор Авраменко О.М.. Комплект для підготовки до ЗНО складається з п’яти дуже якісно підготовлених, систематизованих та взаємодоповнюючих видань. Це:

  • довідник із української мови та літератури (завдання в тестовій формі);
  • хрестоматія з української літератури;
  • збірник завдань у тестовій формі;
  • міні-конспекти з художніх творів;
  • власні висловлювання.

     Також у 2018 році видали книги такі видавництва як :«Підручники і посібники» (місто Тернопіль) автор Білецька О., «Літера ЛТД» (місто Київ) автор Дияк О., «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) автор Куриліна О. та інші. Вони підготували різноманітні посібники такі як: довідник, тести, хрестоматія, комплексне видання, довідник + тести, збірник тестових завдань, типові тестові завдання, тренажер, міні-довідник, міні-конспекти, власні висловлювання а також правопис української мови.

    Час спливає дуже швидко. Тож не варто його гаяти даремно – замовляйте книги для підготовки до ЗНО 2018 з української мови та літератури в інтернет-магазині EdBooks.com.ua. Лише наполеглива праця дає право розраховувати на бажані результати! Книги ЗНО 2018 з української мови та літератури пропонується замовити з доставкою "Укрпоштою" або "Новою поштою" у всі міста України (Ковель, Білу Церкву, Київ, Одесу, Тернопіль, Суми, Харків, Полтаву, Львів, Дніпро та інші міста). Вартість пересилання обходиться дешево, а при замовленні від 400 гривень – безкоштовна.

     Гарних Вам покупок та високих балів у здачі ЗНО 2018 з української мови та літератури!

Популярні книги в категорії:

ЗНО 2018 Українська мова. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники

Довідник українська мова та література ЗНО 2018. Завдання в тестовій формі 1-ша частина. Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота

Українська мова та література ЗНО 2018. Тести. Збірник завдань у тестовій формі 2-га частина. Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота

Українська мова та література ЗНО 2018. Довідник + тести. Повний повторювальний курс. Авт: Куриліна О. Вид-во: Абетка