Українська мова та література ЗНО 2018 Довідник (Авраменко), Хрестоматія, Комплексна підготовка, Комплексне видання

Знайдено: 1 - 12 серед 31 товар

Купити книгу для якісної підготовки до ЗНО 2018 Українська мова та література: довідник, тести, хрестоматія, комплексне видання, комплексна підготовка, довідник + тести. Автори: Авраменко О., Білецька О., Куриліна О., Дияк О., Витвицька С., Радченко І..

      Вам потрібно купити книги для підготовки до ЗНО 2018 з української мови та літератури? Тоді Ви потрапили у потрібне місце! У нашому книжковому інтернет-магазині EdBooks.com.ua можна купити якісні та оригінальні книги для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

      ЗНО 2018 з української мови та літератури – найважливіше випробування для випускника. І не тільки тому, що сертифікат з цих предметів є обов’язковим для вступу до будь-якого вишу. ЗНО з української мови та літератури можна вважати одним із найскладніших. По-перше, в іспиті об’єднані два хоч і взаємопов’язані, але різні предмети. По-друге, враховуючи обсяги художніх творів, необхідно дуже багато часу, щоб відновити їх у пам’яті. Підходити до іспитів треба із значним багажем знань, які необхідно лише систематизувати та поглибити. Тож не варто відкладати підготовку на невизначений час – починайте прямо зараз. Перечитування художніх творів не потребує надто великих зусиль. Використавши електронні гаджети, можна прослухати їх аудіозаписах, а також переглянути екранізації – це сприятиме створенню в уяві більш яскравих образів. Хрестоматія з української літератури до ЗНО 2018 допоможе перевірити здобуті знання, виконавши пробні тестові завдання. Аналіз помилок та пошук правильних відповідей також стане хорошим прийомом систематизації інформації. Сертифікаційна робота з української мови і літератури налічує 58 завдань різних форм і складається з трьох частин: «Українська мова» (33 завдання), «Українська література» (24 завдання) і «Власне висловлення» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104. На виконання сертифікаційної роботи відведено 180 хвилин. Результат виконання завдань частин 1 і 3 буде зараховуватися як результат державної підсумкової атестації. Видавництва пропонують велику кількість різноманітних книг, які мають на меті: опрацювати усі розділи програми ЗНО з української мови та літератури; згадати, систематизувати і поглибити отримані під час навчання в школі знання; дізнатися про особливості тестування з української мови та літератури; пройти тренінги, які повністю відтворюють процедуру ЗНО. Кожна книга з категорії «ЗНО 2018 Українська література» , запропонована в інтернет-магазині EdBooks.com.ua – це результат праці багатьох провідних фахівців з даної галузі. 

     Інтернет-магазин EdBooks.com.ua пропонує до уваги учнів велику кількість різноманітних посібників, в тому числі з української літератури. В каталозі представлено роботи таких авторів, як Авраменко О., Куриліна О., Жовтобрюх В., Дияк О., Білецька О., Витвицька С. та ін. Ми пропонуємо книги за цінами видавництв, тому будь-які з них можна купити дешево. Вибираючи посібники з української літератури до ЗНО 2018, зверніть увагу на особливості викладеного в них матеріалу. Це можуть бути:

  • хрестоматії: містять тексти програмових художніх творів, в тому числі і малих фольклорних жанрів. Великі за обсягом повісті, романи, поеми та балади наводяться в скороченому вигляді із стислим переказом вилучених частин. Це допоможе без витрат зайвого часу відновити цілісне уявлення про них;
  • довідники: подано основні теоретико-літературні поняття, історичні відомості, автобіографічні дані та характеристику творчості письменників різних епох тощо;
  • тренажери: посібники містять різнорівневі тестові завдання, передбачені програмою ЗНО. Виконуючи їх, учні не лише перевіряють рівень знань, але й систематизують їх;
  • комплексні видання: подано навчальні теоретичні та практичні матеріали з української мови та літератури.

     Останні декілька років, великою популярністю для підготовки до ЗНО 2018 з української мови та літератури користуються книги видавництва «Грамота» (місто Київ) автор Авраменко О.М.. Комплект для підготовки до ЗНО складається з п’яти дуже якісно підготовлених, систематизованих та взаємодоповнюючих видань. Це:

  • довідник із української мови та літератури (завдання в тестовій формі);
  • хрестоматія з української літератури;
  • збірник завдань у тестовій формі;
  • міні-конспекти з художніх творів;
  • власні висловлювання.

    Також у 2018 році видали книги такі видавництва як :«Підручники і посібники» (місто Тернопіль) автор Витвицька С., «Літера ЛТД» (місто Київ) автор Радченко І., «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) автор Куриліна О. та інші. Вони підготували різноманітні посібники такі як: довідник, тести, хрестоматія, комплексне видання, довідник + тести, збірник тестових завдань, типові тестові завдання, тренажер, міні довідник, міні конспекти, власні висловлювання, також правопис української мови.

    Час спливає дуже швидко. Тож не варто його гаяти даремно – замовляйте книги для підготовки до ЗНО 2018 з української мови та літератури в інтернет-магазині EdBooks.com.ua. Лише наполеглива праця дає право розраховувати на бажані результати! Книги ЗНО 2018 з української мови та літератури пропонується замовити з доставкою "Укрпоштою" або "Новою поштою" у всі міста України (Ковель, Білу Церкву, Київ, Одесу, Тернопіль, Суми, Харків, Полтаву, Львів, Дніпро та інші міста). Вартість пересилання обходиться дешево, а при замовленні від 400 гривень – безкоштовна.

    Гарних Вам покупок та високих балів у здачі ЗНО 2018 з української мови та літератури!

Популярні книги в категорії:

Українська література ЗНО 2018. Хрестоматія для підготовки до ЗНО. Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота

ЗНО 2018 Українська література. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники.

ЗНО 2018 Українська література. Комплексне видання. Авт: Радченко І. Вид-во: Літера.