Німецька мова ЗНО 2018 Комплексна підготовка (Грицюк)

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Купити книгу для якісної підготовки до ЗНО 2018 Німецька мова: комплексне видання, комплексна підготовка. Автори: Грицюк І., Гоголєва Г..

      Вам потрібно купити книги для підготовки до ЗНО 2018 з німецької мови? Тоді Ви потрапили у потрібне місце! У нашому книжковому інтернет-магазині EdBooks.com.ua можна купити якісні та оригінальні книги для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з німецької мови.

      Вибираючи другу іноземну мову для викладання, школи найчастіше віддають перевагу німецькій. Її популярність зростає у зв’язку з налагодженням політичних, економічних та соціокультурних зв’язків України з іншими державами. В Європі німецька є найпоширенішою мовою, оскільки нею розмовляють близько 100 млн осіб. Це мова науки, літератури, новітніх технологій. ЗНО з німецької складають переважно учні шкіл з поглибленим її вивченням. Сертифікати з цього предмета необхідні для вступу на факультети міжнародних відносин, перекладацькі та ін. Здобуття освіти в Німеччині – одна із найпривабливіших перспектив для української молоді. Для цього потрібно закінчити не менше двох курсів вітчизняного вишу та досконало володіти німецькою мовою. Якщо ви також плануєте вибрати цей іспит, то варто розпочинати готуватися якомога раніше. У пригоді стане якісна книга для підготовки до ЗНО з німецької мови, а також не зайвою буде й допомога фахівця. Зміст сертифікаційної роботи з німецької мови визначено програмою затвердженою Міністерством освіти і науки України. Сертифікаційна робота з німецької  мови налічує 43 завдання різних форм та складається з трьох частин: «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 56. На виконання сертифікаційної роботи відведено 120 хвилин. Видавництва пропонують велику кількість різноманітних книг, які мають на меті: опрацювати усі розділи програми ЗНО з німецької мови; згадати, систематизувати і поглибити отримані під час навчання в школі знання; дізнатися про особливості тестування з німецької мови; пройти тренінги, які повністю відтворюють процедуру ЗНО. Кожна книга з категорії «ЗНО 2018 Німецька мова», запропонована в інтернет-магазині EdBooks.com.ua – це результат праці багатьох провідних фахівців з даної галузі. 

      Вибір книг для ЗНО 2018 з німецької мови в інтернет-магазині EdBooks.com.ua

      В категорії «ЗНО 2018 Німецька мова» кожний товар має свою фотографію, опис та зміст, а також можна переглянути фрагмент книги. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу у Вашій ситуації. У 2018 році для підготовки до ЗНО з німецької мови видали книги такі видавництва як :«Підручники і посібники» (місто Тернопіль) автор Грицюк І., «Літера ЛТД» (місто Київ) автор Гоголєва Г. та інші. Вони підготували різноманітні посібники такі як: комплексне видання, комплексна підготовка, а також таблиці та схеми з німецької мови.

     Час спливає дуже швидко. Тож не варто його гаяти даремно – замовляйте книги для підготовки до ЗНО 2018 з німецької мови в інтернет-магазині EdBooks.com.ua. Лише наполеглива праця дає право розраховувати на бажані результати! Книги ЗНО 2018 з німецької мови пропонується замовити з доставкою "Укрпоштою" або "Новою поштою" у всі міста України (Гайсин, Котовськ, Чернівці, Золотоноша, Луцьк, Свалява, Берегове, Ужгород, Мукачево та інші міста). Вартість пересилання обходиться дешево, а при замовленні від 400 гривень – безкоштовна.

    Гарних Вам покупок та високих балів у здачі ЗНО 2018 з німецької мови!

Популярні книги в категорії:

ЗНО 2018 Німецька мова. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Грицюк І. Вид-во: Підручники і посібники.