Математика ЗНО 2018 Комплексна підготовка (Капіносов Гальперіна)

Знайдено: 1 - 12 серед 32 товари

Купити книгу для якісної підготовки до ЗНО 2018 Математика: комплексне видання, комплексна підготовка, довідник + тести. Автори: Капіносов А., Гальперіна А., Істер О..

     Вам потрібно купити книги для підготовки до ЗНО 2018 з математики? Тоді Ви потрапили у потрібне місце! У нашому книжковому інтернет-магазині EdBooks.com.ua можна купити якісні та оригінальні книги для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики. У 2018 році ЗНО з математики є одним з двох предметів (інший - історія України), які разом з українською мовою і літературою є обов’язковими для складання випускниками. А також, один з предметів - математику або історію України - мають скласти всі 11-класники у якості ДПА 2018.

     На думку експертів, одна із значущих змін, яка сталася в системі української шкільної освіти, – це скасування випускного екзамену з математики як обов’язкового для всіх. Учні на власний вибір можуть вибрати математику або історію України в залежності від того, що знадобляться для вступу до вибраного вишу. Такий підхід практикується у всіх розвинених країнах світу, оскільки вважається, що навчання повинне відповідати потребам життя. Так учень має можливість здобути більш глибокі знання та досконаліше підготуватися до складання ЗНО та ДПА з того предмета, знання якого допоможе опанувати майбутню професію. Тож книги з математики для ЗНО 2018 знадобляться лише тим, хто вирішив присвятити себе точним наукам або податися у світ інформаційних технологій. Гуманітарії ж більше не мають потреби йти проти власного "Я" та намагатися зробити близьким те, що взагалі їм не прийнятне. Зміст сертифікаційної роботи з математики визначено програмою зовнішнього незалежного оцінювання з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Сертифікаційна робота з математики налічує 33 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (6 завдань) та розгорнутою (3 завдання) відповіддю. Кількість балів, що виставляються за виконання завдань 31 (з алгебри і початків аналізу), 31 (з геометрії). Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 62. На виконання сертифікаційної роботи відведено 180 хвилин. Видавництва пропонують велику кількість різноманітних книг, які мають на меті: опрацювати усі розділи програми ЗНО з математики; згадати, систематизувати і поглибити отримані під час навчання в школі знання; дізнатися про особливості тестування з математики; пройти тренінги, які повністю відтворюють процедуру ЗНО. Кожна книга з категорії «ЗНО 2018 Математика», запропонована в інтернет-магазині EdBooks.com.ua, – це результат праці багатьох провідних фахівців з даної галузі.

      Критерії вибору книг, за якими можна якісно підготуватися ЗНО 2018 з біології

     Ознайомтесь з програмою ЗНО 2018 з математики. Після цього, самостійно чи за допомогою вчителя, репетитора оцініть рівень власних знань та визначте, які саме потрібні Вам книги для подальшої підготовки до ЗНО. В категорії «ЗНО 2018 Математика» кожний товар має свою фотографію, опис та зміст, а також можна переглянути фрагмент книги. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу у Вашій ситуації. У 2018 році для підготовки до ЗНО з математики видали книги такі видавництва як :«Підручники і посібники» (місто Тернопіль) автор Капіносов А., «Літера ЛТД» (місто Київ) автор Гальперіна А., «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) автор Істер О. та інші. Вони підготували різноманітні посібники такі як: комплексне видання, комплексний довідник, довідник + тести, збірник тестових завдань, типові тестові завдання, тренажер, міні-довідник а також таблиці та схеми з алгебри та геометрії.

     Час спливає дуже швидко. Тож не варто його гаяти даремно – замовляйте книги для підготовки до ЗНО 2018 з математики в інтернет-магазині EdBooks.com.ua. Лише наполеглива праця дає право розраховувати на бажані результати! Книги ЗНО 2018 з математики пропонується замовити з доставкою "Укрпоштою" або "Новою поштою" у всі міста України (Мукачеве, Умань, Велика Лепетиха, Димитров, Чорноморсь, Кремінна, Дніпро, Шостка та інші міста). Вартість пересилання обходиться дешево, а при замовленні від 400 гривень – безкоштовна.

    Гарних Вам покупок та високих балів у здачі ЗНО 2018 з математики!

Популярні книги в категорії:

ЗНО 2018 Математика. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА. Авт: Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники.

ЗНО 2018 Математика. Комплексне видання + ДПА. Авт: Гальперіна А. Вид-во: Літера.