Історія України ЗНО 2018 Комплексна підготовка (Власов Кульчицький Гісем)

Знайдено: 1 - 12 серед 41 товар

Купити книги для якісної підготовки до ЗНО 2018 Історія України: комплексне видання, комплексна підготовка, довідник + тести. Автори: Панчук І., Земерова Т., Власов В., Кульчицький С., Гісем О..

       Вам потрібно купити книги для підготовки до ЗНО 2018 з історії України? Тоді Ви потрапили у потрібне місце! У нашому книжковому інтернет-магазині EdBooks.com.ua можна купити якісні та оригінальні книги для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. У 2018 році ЗНО з історії України є одним з двох предметів (інший - математика), які разом з українською мовою і літературою є обов’язковими для складання випускниками. А також, один з предметів - математику або історію України - мають скласти всі 11-класники у якості ДПА 2018.

       Сертифікат з історії України є обов’язковим при вступі в багатьох вишах. Готуватися до найважливішого випробування необхідно заздалегідь та систематично. Для цього недостатньо взяти до рук посібник ЗНО 2018 з історії України, а необхідно ще цікавитись суспільним сьогоденним життям країни та брати в ньому активну участь. Вивчення курсу передбачає набуття таких умінь: опрацьовувати різноманітні інформаційні джерела, класифікувати їх; визначати хронологію подій та їх зміст. Знати імена історичних постатей, пов’язаних з ними; визначати важливі зміни, що відбуваються в суспільному житті, мати власну активну позицію; встановлювати та аналізувати причинно-наслідкові зв’язки подій та явищ; розуміти та застосовувати поняття і терміни. У загальному можна сказати, що учень повинен мати цілісне уявлення про історичні явища, бачити їх у взаємозв’язку, аналізувати та висловлювати власну думку. В цьому мають йому допомогти посібники ЗНО з історії України. Сертифікаційна робота з історії України складається з двох частин: «Історія України ХХ – початку ХХІ ст.» (30 завдань) та «Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.» (30 завдань). Вона налічує 60 завдань різної форми: Завдання з вибором однієї правильної відповіді(№ 1–23, 31–53); Завдання на встановлення відповідності(«логічні пари») (№ 24–26, 54–56); Завдання на встановлення правильної послідовності(№27, 28 і 57, 58); Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (№ 29, 30 і 59, 60). Також у програмі наведено перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, список персоналій обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 94. На виконання сертифікаційної роботи відведено 150 хвилин. Результат виконання завдань частини 1 буде зараховуватися як результат державної підсумкової атестації для 11-класників. Видавництва пропонують велику кількість різноманітних книг, які мають на меті: опрацювати усі розділи програми ЗНО з історії України; згадати, систематизувати і поглибити отримані під час навчання в школі знання; дізнатися про особливості тестування з історії України; пройти тренінги, які повністю відтворюють процедуру ЗНО. Кожна книга з категорії «ЗНО 2018 історія України», запропонована в інтернет-магазині EdBooks.com.ua – це результат праці багатьох провідних фахівців з даної галузі.

       Особливості укладання книг, за якими можна якісно підготуватися ЗНО 2018 з Історії України

      Більшість запропонованих довідників та посібників ЗНО 2018 з історії України укладено за таким принципом: теоретичний матеріал, який охоплює різні періоди історії нашої держави від стародавніх часів до сучасності; практичні та тестові завдання з історії України упорядковані за тематичним принципом; багато довідників ЗНО з історії України містять розгорнуті відповіді з поясненнями, що допоможе школяреві виявити прогалини у власних знаннях та одразу їх заповнити; алфавітні покажчики, хронологія основних подій та інші додаткові матеріали також стануть у пригоді під час підготовки. В категорії «ЗНО 2018 історія України» кожний товар має свою фотографію, опис та зміст, а також можна переглянути фрагмент книги. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу у Вашій ситуації. У 2018 році для підготовки до ЗНО з історії України видали книги такі видавництва як :«Підручники і посібники» (місто Тернопіль) автор Панчук І., Земерова Т., «Літера ЛТД» (місто Київ) автор Власов В., Кульчицький С., «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) автор Гісем О.  та інші. Вони підготували різноманітні посібники такі як: комплексне видання, комплексний довідник, довідник + тести, довідник в таблицях та схемах, збірник тестових завдань, типові тестові завдання, тренажер, міні довідник, таблиці та схеми а також посібник: пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва, список персоналій обов’язкових для розпізнавання.

     Час спливає дуже швидко. Тож не варто його гаяти даремно – замовляйте книги для підготовки до ЗНО 2018 з історії України в інтернет-магазині EdBooks.com.ua. Лише наполеглива праця дає право розраховувати на бажані результати! Книги ЗНО 2018 з історії України пропонується замовити з доставкою "Укрпоштою" або "Новою поштою" у всі міста України (Ковель, Білу Церкву, Чернігів, Чорноморськ, Бердичів, Коломию, Маріуполь, Мелітополь та інші міста). Вартість пересилання обходиться дешево, а при замовленні від 400 гривень – безкоштовна.

     Гарних Вам покупок та високих балів у здачі ЗНО 2018 з історії України!

Популярні книги в категорії:

ЗНО 2018 Історія України. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники.

Історія України ЗНО 2018. Довідник + тести. Повний повторювальний курс. Авт: Гісем О. Вид-во: Абетка.

ЗНО 2018 Історія України. Комплексне видання. Авт: Власов В. Вид-во: Літера.