Хімія ЗНО 2018 Комплексна підготовка (Березан Титаренко)

Знайдено: 1 - 12 серед 21 товар

Купити книги для якісної підготовки до ЗНО 2018 Хімія: комплексне видання, комплексна підготовка, довідник + тести. Автори: Березан О., Титаренко Н., Ярошенко О..

       Вам потрібно купити книги для підготовки до ЗНО 2018 з хімії? Тоді Ви потрапили у потрібне місце! У нашому книжковому інтернет-магазині EdBooks.com.ua можна купити якісні та оригінальні книги для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

       Майбутні лікарі, лаборанти, технологи різних галузей виробництва, працівники лісового та сільського господарства, екологи та представники інших професій перед вступом до вибраного вишу мають скласти ЗНО з хімії. Є учні, яким майже не доводиться нічого вчити – вони сприймають науку як цілісну систему, розуміють взаємозв’язки та взаємозалежності, а тому легко і швидко впораються з поставленими завданнями. Але таких одиниці. Всім же іншим доведеться наполегливо попрацювати навіть при наявності неабияких здібностей до предмета. Комплексний посібник з хімії ЗНО 2018 – це надійний засіб систематизації та перевірки знань. Принцип структурованої подачі інформації допоможе відновити у пам’яті найпростіші відомості, отримані ще в середній школі. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року можуть обрати хімію як третій предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Сертифікаційна робота з хімії налічує 50 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (34 завдання), на встановлення відповідності («логічні пари») (6 завдань), на встановлення правильної послідовності (2 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (8 завдань). Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 80. На виконання сертифікаційної роботи відведено 150 хвилин. Видавництва пропонують велику кількість різноманітних книг, які мають на меті: опрацювати усі розділи програми ЗНО з хімії; згадати, систематизувати і поглибити отримані під час навчання в школі знання; дізнатися про особливості тестування з хімії; пройти тренінги, які повністю відтворюють процедуру ЗНО. Кожна книга з категорії «ЗНО 2018 Хімія», запропонована в інтернет-магазині EdBooks.com.ua – це результат праці багатьох провідних фахівців з даної галузі.

       Критерії вибору книг, за якими можна якісно підготуватися ЗНО 2018 з хімії

      Ознайомтесь з програмою ЗНО 2018 з хімії. Після цього, самостійно чи за допомогою вчителя, репетитора оцініть рівень власних знань та визначте, які саме потрібні Вам книги для подальшої підготовки до ЗНО. В категорії «ЗНО 2018 Хімія» кожний товар має свою фотографію, опис та зміст, а також можна переглянути фрагмент книги. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу у Вашій ситуації. У 2018 році для підготовки до ЗНО з хімії видали книги такі видавництва як: «Підручники і посібники» (місто Тернопіль) автор Березан О., «Літера ЛТД» (місто Київ) автор Титаренко Н., «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) автор Ярошенко О. та інші. Вони підготували різноманітні посібники такі як: комплексне видання, комплексний довідник, довідник + тести, збірник тестових завдань, типові тестові завдання, тренажер, міні-довідник а також таблиці та схеми з хімії.

      Час спливає дуже швидко. Тож не варто його гаяти даремно – замовляйте книги для підготовки до ЗНО 2018 з хімії в інтернет-магазині EdBooks.com.ua. Лише наполеглива праця дає право розраховувати на бажані результати! Книги ЗНО 2018 з хімії пропонується замовити з доставкою "Укрпоштою" або "Новою поштою" у всі міста України (Кропивницький, Конотоп, Горішні Плавні, Нікополь, Івано-Франківськ, Нова Каховка, Слов’янськ, Львів, Суми а та інші міста). Вартість пересилання обходиться дешево, а при замовленні від 400 гривень – безкоштовна.

     Гарних Вам покупок та високих балів у здачі ЗНО 2018 з хімії!

Популярні книги в категорії:

ЗНО 2018 Хімія. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Березан О. Вид-во: Підручники і посібники. купити.

ЗНО 2018 Хімія. Комплексне видання. Авт: Титаренко Н. Вид-во: Літера.