Географія ЗНО 2018 Комплексна підготовка (Стадник Кобернік)

Знайдено: 1 - 12 серед 16 товарів

Купити книги для якісної підготовки до ЗНО 2018 Географія: комплексне видання, комплексна підготовка, довідник + тести. Автори: Кобернік С., Стадник О. чи Кузишин А..

      Вам потрібно купити книги для підготовки до ЗНО 2018 з географії? Тоді Ви потрапили у потрібне місце! У нашому книжковому інтернет-магазині EdBooks.com.ua можна купити якісні та оригінальні книги для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з географії.

      ЗНО 2018 з географії планують складати багато майбутніх абітурієнтів, оскільки цей предмет є у переліку додаткових при вступі на досить велику кількість спеціальностей. Крім того, складання тестів із цієї дисципліни за умови систематичного навчання є доволі легким. Тож попереду є майже цілий рік для того, щоб добре підготуватися та отримати принаймні не найвищий, але високий бал. Вибираючи посібник з географії ЗНО 2018, зверніть увагу на те, щоб там було подано не лише тестові завдання, але й викладено основні теоретичні відомості. І не забувайте про звичайні шкільні підручники та довідники – саме їх матеріал покладено в основу ЗНО. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року можуть обрати географію як третій предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Зміст сертифікаційної роботи з географії визначено програмою зовнішнього незалежного оцінювання з географії, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Сертифікаційна робота з географії налічує 58 завдань різної форми: з вибором однієї правильної відповіді (42 завдання), на встановлення відповідності (6 завдань), відкритої форми з короткою відповіддю (4 завдання) та з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (6 завдань). Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 92. На виконання сертифікаційної роботи відведено 150 хвилин. Видавництва пропонують велику кількість різноманітних книг, які мають на меті: опрацювати усі розділи програми ЗНО з географії; згадати, систематизувати і поглибити отримані під час навчання в школі знання; дізнатися про особливості тестування з географії; пройти тренінги, які повністю відтворюють процедуру ЗНО. Кожна книга з категорії «ЗНО 2018 Географія», запропонована в інтернет-магазині EdBooks.com.ua – це результат праці багатьох провідних фахівців з даної галузі.

      Критерії вибору книг, за якими можна якісно підготуватися ЗНО 2018 з географії

     З метою здійснення якісної підготовки до ЗНО необхідно купити не один десяток різноманітних посібників. Не всі з них обходяться дешево, а тому доведеться заплатити досить значну суму. Ми пропонуємо батькам зекономити кошти і замовити потрібну літературу у нашому інтернет-магазині за ціною видавництв. Великий вибір товарів дозволить придбати все в одного продавця, заощадивши ще й на доставці. В категорії «ЗНО 2018 Географія» кожний товар має свою фотографію, опис та зміст, а також можна переглянути фрагмент книги. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу у Вашій ситуації. У 2018 році для підготовки до ЗНО з географії видали книги такі видавництва як :«Підручники і посібники» (місто Тернопіль) автор Кузишин А., «Літера ЛТД» (місто Київ) автор Стадник О., «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) автор Кобернік С.та інші. Вони підготували різноманітні посібники такі як: комплексне видання, комплексний довідник, довідник + тести, збірник тестових завдань, типові тестові завдання, тренажер, міні довідник а також таблиці та схеми з географії.

     Час спливає дуже швидко. Тож не варто його гаяти даремно – замовляйте книги для підготовки до ЗНО 2018 з географії в інтернет-магазині EdBooks.com.ua. Лише наполеглива праця дає право розраховувати на бажані результати! Книги ЗНО 2018 з географії пропонується замовити з доставкою "Укрпоштою" або "Новою поштою" у всі міста України (Київ, Тернопіль, Харків, Львів, Одеса та ін.). Вартість пересилання обходиться дешево, а при замовленні від 400 гривень – безкоштовна.

     Гарних Вам покупок та високих балів у здачі ЗНО 2018 з географії!

Популярні книги в категорії:

ЗНО 2018 Географія. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Кузишин А. Вид-во: Підручники і посібники.

Географія ЗНО 2018. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО. Авт: Кобернік С. Вид-во: Абетка.

ЗНО 2018 Географія. Комплексне видання. Авт: Стадник О. Вид-во: Літера.