Фізика ЗНО 2018 Комплексна підготовка (Струж Альошина)

Знайдено: 1 - 12 серед 16 товарів

Купити книгу для якісної підготовки до ЗНО 2018 Фізика: комплексне видання, комплексна підготовка, довідник + тести. Автори: Струж Н., Альошина М..

      Вам потрібно купити книги для підготовки до ЗНО 2018 з фізики? Тоді Ви потрапили у потрібне місце! У нашому книжковому інтернет-магазині EdBooks.com.ua можна купити якісні та оригінальні книги для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.

      Якщо учень планує в майбутньому опанувати одну із серйозних технічних спеціальностей, то доведеться обов’язково складати ЗНО з фізики. Ця наука є багатогранною, цікавою та об’єднує різноманітні відомості із суміжних дисциплін. Рішення складати тести ЗНО 2018 з фізики має бути прийняте заздалегідь, оскільки підготовка потребує часу та значних зусиль. Необхідно не лише засвоїти теоретичний матеріал, але й навчитися розуміти різноманітні закони та явища, пояснювати їх, розв’язувати задачі тощо. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року можуть обрати фізику як третій предмет для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Сертифікаційна робота з фізики налічує 34 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності («логічні пари») (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (10 завдань). Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 56. На виконання сертифікаційної роботи відведено 180 хвилин. Видавництва пропонують велику кількість різноманітних книг, які мають на меті: опрацювати усі розділи програми ЗНО з фізики; згадати, систематизувати і поглибити отримані під час навчання в школі знання; дізнатися про особливості тестування з фізики; пройти тренінги, які повністю відтворюють процедуру ЗНО. Кожна книга з категорії «ЗНО 2018 Фізика», запропонована в інтернет-магазині EdBooks.com.ua – це результат праці багатьох провідних фахівців з даної галузі.

      Критерії вибору книг, за якими можна якісно підготуватися ЗНО 2018 з фізики.

     Ознайомтесь з програмою ЗНО 2018 з фізики. Після цього, самостійно чи за допомогою вчителя, репетитора оцініть рівень власних знань та визначте, які саме потрібні Вам книги для подальшої підготовки до ЗНО. В категорії «ЗНО 2018 Фізика» кожний товар має свою фотографію, опис та зміст, а також можна переглянути фрагмент книги. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу у Вашій ситуації. У 2018 році для підготовки до ЗНО з фізики видали книги такі видавництва як :«Підручники і посібники» (місто Тернопіль) автор Струж Н., «Літера ЛТД» (місто Київ) автор Альошина М. та інші. Вони підготували різноманітні посібники такі як: комплексне видання, комплексний довідник, довідник + тести, збірник тестових завдань, типові тестові завдання, тренажер, міні-довідник а також таблиці та схеми з фізики.

    Час спливає дуже швидко. Тож не варто його гаяти даремно – замовляйте книги для підготовки до ЗНО 2018 з фізики в інтернет-магазині EdBooks.com.ua. Лише наполеглива праця дає право розраховувати на бажані результати! Книги ЗНО 2018 з фізики пропонується замовити з доставкою "Укрпоштою" або "Новою поштою" у всі міста України (Київ, Одесу, Вінницю, Тернопіль, Запоріжжя, Дніпро, Львів та інші міста). Вартість пересилання обходиться дешево, а при замовленні від 400 гривень – безкоштовна.

    Гарних Вам покупок та високих балів у здачі ЗНО 2018 з фізики!

Популярні книги в категорії:

ЗНО 2018 Фізика. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Струж Н. Вид-во: Підручники і посібники.

ЗНО 2018 Фізика. Комплексне видання. Авт: Альошина М. Вид-во: Літера.