Біологія ЗНО 2018 Комплексна підготовка (Барна Соболь)

Знайдено: 1 - 12 серед 24 товари

Купити книги для якісної підготовки до ЗНО 2018 Біологія: комплексне видання, комплексна підготовка, довідник + тести. Автори: Барна І., Соболь В. чи Біда О..

     Вам потрібно купити книги для підготовки до ЗНО 2018 з біології? Тоді Ви потрапили у потрібне місце! У нашому книжковому інтернет-магазині EdBooks.com.ua можна купити якісні та оригінальні книги для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

     Завдання з біології вчителі та більшість учнів оцінили як середнього рівня складності. Можливо, у декого цей шкільний предмет асоціюється виключно з тваринами та рослинами. Але ті, хто вже склав ЗНО або планує зробити це у 2018 році, можуть продовжити перелік, згадавши людину та генетику, органічні та неорганічні сполуки, екосистеми та надорганізмові рівні життя, а також величезну кількість інших понять. Отже, щоб досягти найкращого результату, попереду є цілий рік. Сертифікат ЗНО з біології вимагають при вступі на всі медичні вузи. Зміст сертифікаційної роботи з біології визначено програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Сертифікаційна робота з біології налічує 50 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (40 завдань), на встановлення відповідності (6 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей (4 завдання). Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 76. На виконання сертифікаційної роботи відведено 120 хвилин. Видавництва пропонують велику кількість різноманітних книг, які мають на меті: опрацювати усі розділи програми ЗНО 2018 з біології; згадати, систематизувати і поглибити отримані під час навчання в школі знання; дізнатися про особливості тестування з біології; пройти тренінги, які повністю відтворюють процедуру ЗНО. Кожна книга з категорії «ЗНО 2018 Біологія», запропонована в інтернет-магазині  EdBooks.com.ua, – це результат праці багатьох провідних фахівців з даної галузі.

     Критерії вибору книг, за якими можна якісно підготуватися ЗНО 2018 з біології

    Ознайомтесь з програмою ЗНО 2018 з біології. Після цього, самостійно чи за допомогою вчителя, репетитора оцініть рівень власних знань та визначте, які саме потрібні Вам книги для подальшої підготовки до ЗНО. В категорії «ЗНО 2018 Біологія» кожний товар має свою фотографію, опис та зміст, а також можна переглянути фрагмент книги. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу у Вашій ситуації. У 2018 році для підготовки до ЗНО з біології видали книги такі видавництва як :«Підручники і посібники» (місто Тернопіль) автор Барна І., «Літера ЛТД» (місто Київ) автор Біда О., «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) Соболь В. та інші. Вони підготували різноманітні посібники такі як: комплексне видання, комплексний довідник, довідник + тести, збірник тестових завдань, типові тестові завдання, тренажер, міні довідник а також таблиці та схеми з біології.

    Час спливає дуже швидко. Тож не варто його гаяти даремно – замовляйте книги для підготовки до ЗНО 2018 з біології в інтернет-магазині EdBooks.com.ua. Лише наполеглива праця дає право розраховувати на бажані результати! Книги ЗНО 2018 з біології пропонується замовити з доставкою "Укрпоштою" або "Новою поштою" у всі міста України (Київ, Тернопіль, Харків, Львів, Одеса та ін.). Вартість пересилання обходиться дешево, а при замовленні від 400 гривень – безкоштовна.

    Гарних Вам покупок та високих балів у здачі ЗНО 2018 з біології!

Популярні книги в категорії:

ЗНО 2018 Біологія. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Барна І. Вид-во: Підручники і посібники.