ЗНО 2020 Біологія купити книги: Комплексне видання - Барна, довідник тести - Соболь

Знайдено: 1 - 12 серед 27 товарів

 Книги для підготовки до ЗНО 2019 Біології
Біологія – наука про життя – приваблює багатьох людей, незалежно від професійних інтересів, хобі та повсякденних турбот. Ми прагнемо зрозуміти, як функціонує наш організм, настільки різноманітний живий світ зараз і яким він був мільйони років тому, які закони керують розвитком і поведінкою мешканців довкілля, як виникло життя і чому воно не статичне, а здатне до еволюціонування.
Звичайно, не всі збираються здавати тестування ЗНО 2019 з біології і ставати біологами, але володіння ерудицією в різних областях, у тому числі біології, - це свого роду показник культури та освіченості особистості.
Та все ж таки є ті випускники, які вирішили пов’язати своє майбутнє з даною наукою. Хтось обере професію де її потрібно вивчати ґрунтовно, а комусь буде потрібен тільки певний розділ з курсу. Але всім їм потрібно здавати тести ЗНО 2019 з біології. Вивчення біології є нелегкою справою, що зумовлено складністю й різноманітністю проявів життя. Тому для пригадування, повторення, узагальнення матеріалу, який старанно вивчали у школі, потрібні правильні посібники. Ними можуть бути шкільні підручники за попередні роки та спеціально створені провідними фахівцями в даній галузі книги для підготовки до ЗНО 2019 з біології, які відповідають програмі з біології. Такі посібники створювалися з метою полегшення організації процесу вивчення, поглиблення та повторення знань з біології при підготовці до ЗНО. У посібниках більшість матеріалу викладена на академічному рівні згідно із змістом й основними вимогами Програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології.
Книги (посібники) для підготовки до ЗНО 2019 з біології
Завдання з біології вчителі та більшість учнів оцінили як середнього рівня складності. Можливо, у декого цей шкільний предмет асоціюється виключно з тваринами та рослинами. Але ті, хто вже склав ЗНО або планує зробити це у 2019 році, можуть продовжити перелік, згадавши людину та генетику, органічні та неорганічні сполуки, екосистеми та надорганізмові рівні життя, а також величезну кількість інших понять. Отже, попереду є цілий рік щоб досягти найкращого результату на тестуванні.
Для початку ознайомтесь з програмою ЗНО 2019 з біології. Після цього, самостійно чи за допомогою вчителя, репетитора оцініть рівень власних знань та визначте, які саме потрібні Вам книги для подальшої підготовки до ЗНО. В даній категорії кожен товар має свою фотографію, опис та зміст. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу у Вашій ситуації.
Для підготовки до ЗНО 2019 з біології вийшли такі книги видавництва «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський):
• «Довідник + тести з біології. Повний повторювальний курс до ЗНО 2019». Автор Соболь В. (Загальна характеристика живої природи, молекулярний рівень організації життя, клітинний рівень організації життя, організмений рівень організації життя, надорганізмені рівні життя, тестові завдання до кожної теми, відповіді для самоконтролю)
• «Біологія. Збірник тестових завдань до ЗНО 2019». Автор Соболь В. ( Основні поняття і терміни, понад 1250 тестових завдань, три комплексні варіанти у форматі ЗНО, відповіді для самоконтролю)
• «Біологія. 20 варіантів у форматі ЗНО 2019». Автор Соболь В. (20 варіантів у форматі ЗНО, таблиця переведення балів у рейтингові бали, відповіді для самоконтролю)

Також широким асортиментом книг для підготовки до ЗНО 2019 з біології може похвалитись видавництво «Підручники і посібники» (місто Тернопіль):
• «Біологія. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання» Автор Барна І. ( Довідковий теоретичний матеріал, приклади розв’язування задач, тестові завдання, варіанти тестів у форматі ЗНО 2019, відповіді до усіх тренувальних вправ і тестових завдань)
• «Біологія. Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2019» Автор Барна І. (Тематичні тестові завдання, відповіді до всіх завдань)
• «Біологія. Тренажер для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання» Автор Барна І. ( 20 варіантів тестових зошитів у форматі ЗНО 2019, зразки бланків відповідей, відповіді до тестів)
• «Біологія. Міні-довідник для підготовки до ЗНО» Автор Барна І. (Довідковий теоретичний матеріал, схеми, таблиці)
• «Біологія. Довідник школяра та абітурієнта, підготовка до ЗНО» Автор Барна І. (Загальна біологія, ботаніка, зоологія, біологія людини)
Видавництво «Літера ЛТД» (місто Київ) також видала хороші посібники для школярів:
• «Біологія. Комплексне видання до ЗНО 2019». Автор Біда С., Дерій Л. (довідник з біології, типові тестові завдання, 5 варіантів тестів у форматі ЗНО 2019, бланки відповідей, відповіді до всіх тестових завдань, основні поняття з курсу біології)
• «Біологія. Типові тестові завдання до ЗНО 2019». Автор Дерій Л.( 10 варіантів тестів у форматі ЗНО 2019, бланки відповідей, відповіді до всіх тестових завдань)
• «Біологія. Довідник для абітурієнтів та школярів, підготовка до ЗНО» Автор Біда С., Дерій Л. (Ботаніка, зоологія, біологія людини, загальна біологія)
Корисними при підготовці до ЗНО 2019 з біології будуть наступні книги:
• «Бологія в таблицях і схемах». Автор Іонцева А., видавництво «Торсінг» (місто Харків). (Рослини, тварини, клітина, організми, людина, екологія)
• «Біологія 100 тем. Довідник. Експрес-допомога до ЗНО». Автор Джамєєв В., видавництво «Асса» (місто Харків). (Одна тема на 5 хвилин, найважливіші теми з шкільного курсу)
• «Збірник задач з біології. Загальна біологія». Автор Барна І., видавництво «Підручники і посібники» (місто Тернопіль). (Молекулярна біологія, обмін речовин та енергії, екологія, генетика, тести з генетики, словник термінів)
• «Біологія у таблицях і схемах. Серiя " Рятівник "». Автор Зайцева О., видавництво «Ранок».(Основні поняття і терміни, узагальнюючі таблиці, схеми)
• «Біологія.Довідник школяра і студента ». Автор Заведея Т., видавництво «Бао».(Ботаніка, зоологія, анатомія і фізіологія людини, загальна біологія, екологія).
• «Біологія. Навчальний посібник ». Автор Мотузний В., видавництво «Світ успіху».(Поглиблений курс з біології, тестові завдання).
• «Біологія ЗНО 2019. Комплексне видання» Автор Олійник І. видавництво «Навчальна книга - Богдан». (Довідковий теоретичний матеріал, тренувальні тестові завдання, 3 варіанти тестів у форматі ЗНО 2019, відповіді до усіх тестових завдань, основні поняття з курсу біології).
• «Біологія ЗНО 2019. Тестові завдання» Автор Олійник І. видавництво «Навчальна книга - Богдан». (10 варіантів тестів у форматі ЗНО 2019, відповіді до усіх тестових завдань, бланки відповідей)
Хочемо звернути Вашу увагу на оперативну роботу нашого магазину по відправці замовлень.
Замовлення он-лайн та по телефону опрацьовуються протягом одного робочого дня. Доставка книг здійснюється у той самий робочий день або наступний робочий день по всій території України.
Час спливає дуже швидко. Тож не варто його гаяти даремно – замовляйте книги для підготовки до ЗНО 2019 з біології в інтернет-магазині «Znobooks.in.ua». Лише наполеглива праця дає право розраховувати на бажані результати! Книги ЗНО 2019 з біології пропонується замовити з доставкою "Укрпоштою" або "Новою поштою" у всі міста України (Вінниця, Ужгород, Чернівці, Полтава, Чернігів, Костянтинівка, Чорноморськ та ін.). Вартість пересилання згідно тарифів перевізника, а при замовленні товату на суму від 700 гривень – доставка книг безкоштовна.
Гарних Вам покупок та високих балів у здачі ЗНО 2019 з біології!
Популярні книги в категорії:

ЗНО 2019 Біологія. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Барна І. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Біологія ЗНО 2019. Довідник + тести. Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО. Авт: Соболь В. Вид-во: Абетка. купити

ЗНО 2019 Біологія. Комплексне видання. Авт: Біда О. Вид-во: Літера. купити