Англійська мова ЗНО 2018 Комплексна підготовка (Валігура Доценко)

Знайдено: 1 - 12 серед 30 товарів

Купити книги для якісної підготовки до ЗНО 2018 Англійська мова: комплексне видання, комплексна підготовка, довідник + тести. Автори: Валігура О., Доценко І., Євчук О.

     Вам потрібно купити книги для підготовки до ЗНО 2018 з англійської мови? Тоді Ви потрапили у потрібне місце! У нашому книжковому інтернет-магазині Edbooks.com.ua можна купити якісні та оригінальні книги для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

     Значущість досконалого володіння англійською мовою зростає з року в рік, оскільки ця мова виступає засобом міжкультурного спілкування. Зважаючи на прагнення України до інтеграції з європейським простором, виникає нагальна потреба в підвищенні якості навчання в цьому напрямку. Сертифікат ЗНО з англійської вимагають при вступі майже на всі престижні спеціальності, в тому числі й негуманітарного профілю. Сертифікаційна робота з англійської мови налічує 43 завдання різних форм та складається з трьох частин: «Читання» (22 завдання), «Використання мови» (20 завдань) і «Письмо» (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). На виконання сертифікаційної роботи відведено 180 хвилин. Видавництва пропонують велику кількість різноманітних книг, які мають на меті: опрацювати усі розділи програми ЗНО 2018 з англійської мови; згадати, систематизувати і поглибити отримані під час навчання в школі знання; дізнатися про особливості тестування з англійської мови; пройти тренінги, які повністю відтворюють процедуру ЗНО. Кожна книга з категорії «ЗНО 2018 Англійська мова», запропонована в інтернет-магазині  EdBooks.com.ua, – це результат праці багатьох провідних фахівців з даної галузі.

       Критерії вибору книг, за якими можна якісно підготуватися ЗНО 2018 з англійської мови

     Ознайомтесь з програмою ЗНО 2018 з англійської мови. Після цього, самостійно чи за допомогою вчителя, репетитора оцініть рівень власних знань та визначте, які саме потрібні Вам книги для подальшої підготовки до ЗНО. В категорії «ЗНО 2018 Англійська мова» кожний товар має свою фотографію, опис та зміст, а також можна переглянути фрагмент книги. Наші консультанти, до яких можна звертатися за вказаними телефонами, нададуть Вам вичерпну інформацію із будь-якого питання, порадять, яку краще вибрати книгу у Вашій ситуації. У 2018 році для підготовки до ЗНО з англійської мови видали книги такі видавництва як : «Підручники і посібники» (місто Тернопіль) автор Валігура О., «Літера ЛТД» (місто Київ) автор Доценко І., «Абетка» (місто Кам'янець-Подільський) автор Євчук О., Доценко І. та інші. Вони підготували різноманітні посібники такі як: комплексне видання, комплексний довідник, довідник + тести, збірник тестових завдань, типові тестові завдання, тренажер, міні довідник а також зразки завдань з розгорнутою відповіддю, які слугуватимуть взірцями написання творчого завдання відповідно до запропонованої комунікативної ситуації.

     Час спливає дуже швидко. Тож не варто його гаяти даремно – замовляйте книги для підготовки до ЗНО 2018 з англійської мови в інтернет-магазині EdBooks.com.ua. Лише наполеглива праця дає право розраховувати на бажані результати! Книги ЗНО 2018 з англійської мови пропонується замовити з доставкою "Укрпоштою" або "Новою поштою" у всі міста України (Київ, Тернопіль, Харків, Львів, Одеса та ін.). Вартість пересилання обходиться дешево, а при замовленні від 400 гривень – безкоштовна.

     Гарних Вам покупок та високих балів у здачі ЗНО 2018 з англійської мови!

Популярні книги в категорії:

ЗНО 2018 Англійська мова. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Авт: Валігура О. Вид-во: Підручники і посібники.