ЗНО 2020 Українська мова. Грамотність без репетитора. Ющук І. купити

Артикул: zn-18958
45 грн


Характеристики
Видавництво
«Навчальна книга Богдан»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
120
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Ющук І.
 • Посібник розрахований на самостійне оволодіння законами української мови при підготовці до ЗНО і ДПА.
  Вправи з ключами забезпечують самоконтроль над засвоєнням знань. Подані наприкінці посібника тести до поможуть виявити прогалини в знаннях й усунути їх.
  Для учнів, учителів-філологів, випускників, студентів, усіх, хто хоче навчитися грамотно писати і говорити.

  Наближається кінець навчання в середній школі. Ви отримали чимало знань з багатьох дисциплін, зокрема й з рідної української мови. Але ваша освіта на цьому, зрозуміла річ, не закінчується. Ви мрієте про вищий навчальний заклад — туди зараховують на конкурсній основі: у кого краща шкільна підготовка, у того більше шансів навчатися далі. З рідної мови — особливо, бо, як казав колись видатний російський вчений М. Ломоносов, “мова — ворота до всіх наук”.
  Пропонований посібник призначений для того, щоб ви могли самостійно виявити прогалини у своїй мовній підготовці й усунути їх. Водночас, виконуючи подані в ньому вправи з ключами, ви будете виробляти в собі уважність,
  зосередженість, наполегливість і силу волі, що завжди буде потрібне в житті і в подальшому навчанні. Запропоновані у посібнику тести для самоперевірки грамотності містять підказки, як довести свої знання рідної мови до найкращого рівня. Виконуючи завдання й тести з посібника, насамперед майте на увазі, що ви вдосконалюєте своє мислення і впорядковуєте свої знання з рідної мови (а ви її таки знаєте, бо ж розмовляєте нею!) не заради того, щоб догодити екзаменаторам й отримати від них високу оцінку, а заради підвищення свого інтелектуального рівня, чіткості свого мислення. При цьому знайте: правила мови, якою ви говорите, закладені у вашій пам’яті ще змалку, треба тільки усвідомити їх. І це вам допоможуть зробити пропоновані тут вправи. Не лякайтеся помилок під час виконання завдань, вони можуть траплятися з різних причин: через хвилинне послаблення уваги, через раптове перескакування думки на якусь іншу річ, через втому і, зрештою, через незнання чогось. На помилках вчаться, але не тоді, коли їх обходять, а тоді, коли їх з’ясовують з тим, щоб більше не повторювати. Тож не намагайтеся вгадувати відповіді, а таки завжди докопуйтеся до суті, до істини. З’ясовуйте й міркуйте, бо, як говорив китайський мислитель Конфуцій, “навчання без міркування даремне”.
  І ще пам’ятайте: рідна мова — найбільша цінність, найбільша святиня народу. І вам її берегти й розвивати. А для цього треба добре знати її закони.

 • Тренування з ключами
  А. Фонетика
  І. Букви і звуки
  ІІ. Вимова і правопис приголосних
  ІІІ. Вимова і правопис голосних
  ІV. Засоби милозвучності української мови
  Б. Лексика
  В. Морфологія
  І. Творення і правопис слів
  ІІ. Іменник
  ІІІ. Прикметник
  ІV. Числівник
  V. Займенник
  VІ. Дієслово
  VІІ. Незмінювані частини мови
  Г. Синтаксис
  І. Словосполучення
  ІІ. Речення. Члени речення
  ІІІ. Однорідні члени речення
  ІV. Відокремлені члени речення
  V. Внесення
  VІ. Складне речення
  VІІ. Синтаксичний аналіз речення
  VІІІ. Пунктуація
  Робота над текстом
  Ґ. Редагування
  Д. Аналіз тексту
  Тести для самоперевірки грамотності
  Варіант А
  Варіант Б
  Відповіді до тестів

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід