ЗНО 2020 Історія України. Комплексна підготовка : Скирда І. Весна купити

Артикул: zn-19789
95 грн
Характеристики
Видавництво
«Весна»
Формат
148x210мм (А5)
Кількість сторінок
576
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Скирда І.
 • Історія України / Ірина Скирда. - Харків : Видавничий дім Весна, 2019. - 576 с. - (Серія •Інтерактивний практичний довідник»).

  Пропонований практичний довідник покликаний поглибити та розширити знання , здобуті в ході вивчення шкільного курсу з історії України, а також допомогти долучитися до активної самостійної роботи.

  Хронологічно теми посібника охоплюють період від найдавніших часів до сьогодення. Оригінальна структура навчального посібника надзвичайно чітка, матеріал викладено в якісній і доступній формі.
  Рубрики: •Понят·rя та терміни• та •Персоналії• стимулюють зацікавленість предметом, розширюють кругозір, збагачу,ють ерудицію, заохочуют до самостійного осмислення історичних процесів.

  Розміщені в кінці кожної теми ·rестові завдання допоможуть підготуватися до тематичних і підсумкових атестацій та зовнішнього оцінювання.

  Посібник містить QR-код, за допомогою якого можна буде пройти онлайн-оцінювання, отримати додаткову онлайн-інформацію - портрети ·га ілюстрації для додаткового розпізнавання.

  Видання розраховане на учнів, абітурієнтів, студентів, викладачів вищих навчальних закладів і усіх тих, хто цікавиться історією.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід