ЗНО 2020 Географія. Енциклопедія тестів : Довгань Г., Стадник О. Ранок. купити

Артикул: zn-19164
125 грн
Характеристики
Видавництво
«Ранок»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
432
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2020
Автор
Довгань Г., Стадник О
 • Повний курс географії в тестах / Г. Д. Довгань, О. Г. Стадник. - Харків: Вид-во «Ранок», 2020. - 432 с. - (Серія «Енциклопедія тестових  завдань»).

  Видання являє собою збірник завдань із географії, зміст яких охоплює матеріал чинної навчальної програми з географії для 6-11 класів та програми зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання згруповані за темами шкільного курсу в порядку їх вивчення.

  У посібнику наведено правильні відповіді до всіх завдань. Посібник надає можливість онлайн-тестування.

  Призначено для учнів / учениць закладів загальної середньої освіти, абітурієнтів і вчителів географії.

  Географія - одна з найдавніших наук про Землю, але водночас вона є однією з найбільш сучасних дисциплін і потрібна кожній людині. Як у житті окремих громадян, так і в діяльності організацій в умовах інформатизованого
  суспільства зараз постійно використовується просторова, тобто географічна інформація. Це різноманітні тематичні карти й атласи, плани та схеми населених пунктів, аеро- та космічні знімки тощо.

  Цей посібник допоможе вам оновити знання з усіх курсів шкільної географії та підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень.
  У тестових завданнях, згрупованих за розділами, запропоновано всі типи завдань, що їх використовує Український центр оцінювання якості освіти для перевірки географічної компетентності абітурієнтів.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід