ЗНО 2020 Англійська мова. Збірник тестових завдань. Валігура О. Підручники і посібники. купити

Артикул: 9789660725881
75 грн
Характеристики
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
240
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2019
Автор
Валігура О., Давиденко Л.
 • Найповніший за обсягом та видами мовленнєвої діяльності посібник містить 400 різноманітних тестових завдань для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, поточного, підсумкового контролю навчальних досягнень учнів та самостійної роботи.

  Для учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола людей, які вивчають англійську мову та прагнуть ефективними методами перевірити рівень сформованості іншомовної комунікативної компетенції.

  Відомо, що іноземна мова є важливим засобом міжкультурного спілкування. Такий підхід формує у випускників загальноосвітніх навчальних закладів здатність до соціального контакту з представниками іншої лінгвокультури в найтиповіших ситуаціях мовленнєвої взаємодії. Досягнення належного рівня сформованості навичок та вмінь забезпечується взаємопов’язаним комунікативним. когнітивним і соціокультурним розвитком учня. В Україні створено національний екзамен з іноземної мови, метою якого є введення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання та з урахування світового досвіду в галузі незалежного тестування. Тому використання тестових завдань як ефективного засобу фронтальної перевірки знань є сьогодні особливо актуальним.
  Структура посібника ґрунтується на методичних засадах сучасного навчання іноземних мов, яке передбачає оволодіння учнями іншомовним спілкуванням шляхом формування та розвитку міжкультурної комунікативної компетенції та її складових: мовленнєвої, мовної, соціокультурної та стратегічної ланок.
  Посібника містить 400 тестових завдань у п’яти формах: 1) завдання на встановлення відповідності; 2) завдання з вибором однієї правильної відповіді; 3) завдання на заповнення пропусків; 4) завдання з розгорнутою відповіддю; 5) завдання на визначення правильності/неправильності твердження. Завдання широкого спектру перевіряють мовленнєві уміння та навички учнів з читання, володіння структурою англійської мови на лексичному, граматичному, фонетико-орфографічному рівнях, знання соціокультурних реалій англомовних країн. 
  Посібник складається з чотирьох частин: Sample Tests for English Final Exam (зразки тестів у форматі ЗНО), Test Your Reading Comprehension (перевірка розуміння прочитаного), Test Your Language Competence (перевірка мовної компе¬тенції), Test Your Sociocultural Competence (перевірка соціокультурної компетенції).
  Перша частина посібника Sample Tests for English Final Exam містить 7 тестів з англійської мови у форматі ЗНО згідно Програми зовнішнього незалежного оцінювання. затвердженої Міністерством освіти і науки України
  Друга частина Test Your Reading Comprehension складається з десяти текстів, спрямованих на визначення рівня мовленнєвої компе¬тенції учнів з читання. Учням запропоновані тести для оцінки рівня розуміння прочи¬таного тексту, вміння узагальнювати зміст прочитаного, тлумачити лексичні явища, ужиті в тексті. 
  Третя частина посібника Test Your Language Competence складається із шістьох розділів (Test Your Vocabulary, Test Your Practical Usage of English, Test Your Grammar, Test Your Spelling, Test Your Pronunciation, Test Your Translation Skills). Запропоновані тести цієї частини посібника перевіряють мовну компетенцію учнів, а саме рівень сформованості лексичних, граматич¬них, фонетико-орфографічних навичок та перекладацьких вмінь. 
  Четверта частина посібника Test Your Sociocultural Competence містить завдання лінгвокраїно-знавчого змісту і зорієнтована на визначення рівня соціокультурної компетенції учнів, зокрема, перевіряється знання історії, географії, культури Великої Британії, Сполучених Штатів Америки та Канади. 
  Тести посібника допоможуть учителям організувати індивідуальну та самостійну роботу учнів, сприятимуть підвищенню об’єктивності контролю та оцінювання знань. Посібник буде корисним випускникам шкіл для відновлення та систематизації знань у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.
  Наприкінці посібника наведені ключі до тестових завдань, які допоможуть перевірити правильність виконання тестів та звернути увагу на навчальний матеріал, що потребує до-опрацювання.

 • Preface 5
  PART 1. SAMPLE TESTS FOR ENGLISH FINAL EXAM 6
  Final Test 1 6
  Final Test 2 9
  Final Test 3 14
  Final Test 4 17
  Final Test 5 21
  Final Test 6 25
  Final Test 7 30
  PART 2. TEST YOUR READING COMPREHENSION 34
  Text 1. Gold Rush 34
  Text 2. Last of the Airships? 35
  Text 3. Who is Stronger? 37
  Text 4. A Strange Life of Animals 38
  Text 5. Juan in Britain 40
  Text 6. Willie the Actor 42
  Text 7. The Sun’s Daughters and the Frost’s Daughter 44
  Text 8. Sport in Britain 46
  Text 9. The Role of Television, Computers, and Books in Our Life 48
  Text 10. The Internet and Information Revolution 50
  PART 3. TEST YOUR LANGUAGE COMPETENCE 52
  I. Test Your Vocabulary 52
  II. Test Your Practical Usage of English 75
  III. Test Your Grammar 82
  1. The Noun. The Article 82
  2. The Adjective. The Adverb 91
  3. The Pronoun 99
  4. The Verb 111
  5. The Passive Voice 123
  6. Non-Finite Forms of the Verb 128
  7. The Conditional Mood 136
  8. Modal Verbs 142
  9. Sequence of Tenses 146
  10. Reported Speech 148
  11. Tag-Questions 150
  12. The Preposition 154
  13. Word Order 164
  14. Error Correction 166
  IV. Spelling Tests 174
  V. Pronunciation Tests 185
  VI. Test Your Translation Skills 192
  PART 4. TEST YOUR SOCIOCULTURAL COMPETENCE 219
  I. Test Your Knowledge of Great Britain 219
  II. Test Your Knowledge of the USA 225
  III. Test Your Knowledge of Canada 229
  References 230
  The Key 231

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід