ЗНО 2018 Українська мова. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА. Авт: Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Артикул: 9789660730052
105 грн
100 грн
Характеристики
Видавництво
«Підручники та посібники»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
560
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2017
Автор
Білецька О.
 • Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА з української мови 2018. Він укладений відповідно до чинних програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО 2018.
  Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цікавиться українською мовою.

  Пропонований посібник призначений для підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови. Він складе.ний відповідно до чинних програми з української мови та літератури для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО з української мови та літератури. 
  У посібнику подано теоретичні відомості з української мови, тренувальні вправи, 2075 тренувальних тестових завдань, матеріали для написання власного висловлення, варіанти у форматі ЗНО. Запропоновані в посібнику матеріали допоможуть повторити, узагальнити й систематизувати знання з української мови. Тестові завдання, подані в посібнику, відповідають за формою тестам, які використовуються під час проведення ЗНО. 
  Теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання в посібнику згруповано за такими розділами: 
  • Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія
  • Лексикологія. Фразеологія 
  • Будова слова. Словотвір 
  • Морфологія 
  • Синтаксис 
  • Культура мовлення 
  • Стилістика. Розвиток мовлення
  Наприкінці посібника подано відповіді до всіх тестових завдань, а також розв’язаний варіант Сертифікаційної роботи з української мови і літератури 2017 року .
  Сертифікаційна робота з української мови і літератури складається із завдань трьох форм:
  1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№1–23*, 29–33*, 34–53). До кожного із завдань подано чотири або п’ять варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив правильну відповідь у бланку відповідей А.
  2. Завдання на встановлення відповідності (№24–28*, 54–57). До кожного завдання подано інформацію, позначену цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Щоб виконати завдання, необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити «логічні пари»). Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання правильно зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.
  3. Завдання з розгорнутою відповіддю (№58*). Завдання цієї форми передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему в бланку відповідей Б.
  Упевнені, що посібник допоможе випускникам та абітурієнтам належним чином підготуватися до ДПА та ЗНО з української мови.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід