ЗНО 2018 Математика. Тренажер для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА. Авт: Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники. купити

Артикул: 9789660727144
40 грн
Характеристики
Видавництво
«Підручники та посібники»
Формат
210x297мм (А4)
Кількість сторінок
144
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2017
Автор
Капіносов А. та ін.
 • Пропонований посібник містить 20 тренувальних зошитів по 33 завдання у кожному, аналогічних тим, які використовуватимуться під час ЗНО та ДПА з математики 2018 року. Пропонований посібник укладено відповідно до чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Для виконання роботи під час ЗНО буде відводитися 180 хвилин. Результат виконання завдань №№ 1–28 та №№ 31–32 буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з математики.

  Структура, форма та зміст завдань у посібнику аналогічні до структури, форми та змісту завдань у зошитах для зовнішнього незалежного оцінювання.

  Тестовий зошит містить завдання чотирьох форм:

  • завдання з вибором однієї правильної відповіді (№№ 1–20). До кожного завдання подано п’ять варіантів відповіді, з яких лише один правильний;
  • завдання на встановлення відповідності (№№ 21–24). Потрібно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами та буквами (утворити логічні пари);
  • завдання відкритої форми з короткою відповіддю (№№25–30). Під час виконання цих завдань потрібно знайти числовий результат тієї розмірності, яка вказана в умові завдання;
  • завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№№31–33). Під час виконання цих завдань учасник має розв’язати завдання з достатнім обгрунтуванням усіх його етапів, правильно виконати рисунки, схеми, діаграми, якщо цього потребує процес розв’язання.

  Тренувальні тести допоможуть узагальнити та систематизувати знання учнів і підготуватися до складання ЗНО та ДПА. Для встановлення результату виконання тесту потрібно користуватися такими оцінками:

  1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№№ 1–20) оцінюються в 0 або 1 бал: 1 бал — якщо вказано правильну відповідь; 0 балів — якщо вказано неправильну відповідь або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.
  2. Завдання на встановлення відповідності (№№ 21–24) оцінюються 0, 1, 2, 3 або 4 тестовими балами: 1 бал — за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів — якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.
  3. Завдання відкритої форми з короткою відповіддю (№№25–30). Завдання №№25–26 є структурованими і складаються з двох частин, відповідь до кожної з яких оцінюється 0 або 1 балом. Якщо зазначено обидві неправильні відповіді, учасник одержує 0 балів. Максимальний бал за виконання структурованого завдання — 2. Завдання №№27–30 оцінюються 0 або 2 балами: 2 бали — якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів — якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.
  4. Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№№31–33). Завдання №№ 31–32 оцінюються 0, 1, 2, 3 або 4 балами, завдання №33 — 0, 1, 2, 3, 4, 5 або 6 балами.

  Максимальна кількість балів, яку можна отримати, правильно виконавши завдання №№ 1–28 та №№ 31–32, які будуть зараховуватися як ДПА, дорівнює 52 балам, а максимальна кількість балів, яку можна набрати, виконавши правильно всі завдання тесту — 62 бали.

  До деяких завдань у посібнику подано розв’язання або вказівки, а до решти — відповіді.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід