ЗНО Історія України. Довідник : Земерова Т. Підручники і посібники. купити

Артикул: zn-18910
90 грн
Характеристики
Видавництво
«Підручники і посібники»
Формат
176x250мм (В5)
Кількість сторінок
416
Обкладинка
м'яка
Рік видання
2020
Автор
Земерова Т.
  • Шановні абітурієнти, ця книга допоможе вам самостійно підготуватись до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з історії України.

    Навчальний матеріал посібника структурований відповідно до розділів чинної програми ЗНО Міністерства освіти та науки України. Стислість і конспективність викладення зосереджують увагу на основних подіях, явищах, ідеях, постатях. Ви пригадаєте хронологію та логіку історичного процесу, базові терміни та поняття, портрети історичних постатей від Київської Русі до сьогодення. Вашій увазі також представлені пам’ятки архітектури й образотворчого мистецтва, обов’язкові для розпізнавання.

    Наприкінці кожного розділу є тренувальні тестові завдання з відповідями за специфікацією Українського центру оцінювання якості освіти: завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності, завдання на встановлення правильної послідовності, завдання з короткою відповіддю множинного вибору. Вони допоможуть вам переконатись у засвоєнні навчального матеріалу.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід